Czarna walizka. Dalej niż daleko

Tom 2 cyklu Czarna walizka

🌿„Czarna walizka. Daleko niż dalej” to drugi tom z cyklu „Czarna walizka” Katarzyny zrytych od @proszynski_wydawnictwo .

🌿Byłam bardzo ciekawa dalszych losów bohaterów, ponieważ poprzednia część skończyła się dość intrygująco. Po raz kolejny okładka mnie zachwyciła (czy nie jest piękna?) a dodatkowo na skrzydełkach widnieje trzeci tom w przygotowaniu!

🌿Agniesza Ryrych potrafi zaciekawić czytelnika dodając do historii kolejnych bohaterów dzięki czemu cały czas zastanawiałam się jaki będą mieli wpływ na dalsze losy osób, których już znamy z poprzedniej części. Tak jak wtedy tak i teraz autorka wplata wydarzenia historyczne do fabuły.

🌿Poznacie dalsze losy Mikołaja, który przeżywa ciężkie chwile, gdyż jego żona niestety zachorowała. Zastanawia się czy pozostać z nią, mimo braku miłości czy iść za głosem serca. Powróci również tajemnicza Chaja.

🌿To co jest bardzo widoczne, to przyspieszona akcja i bardziej zarysowane tło historyczne. Powieść czyta się lekko i bardzo szybko.
Znajdziecie tutaj oryginalną fabułę, z nutką realizmu magicznego, chociaż nie ma tym razem ogromnego wpłwu na życie bohaterów.
🌿Polecam Wam z przyjemnością sagę „Czarna walizka”. Myślę, że tak jak ja będziecie czekać na kolejną część. Dodatkowo jeśli nie czytaliście pierwszej części polecam przeczytać zanim weźmiecie do rąk tom 2.

Informacje dodatkowe o Czarna walizka. Dalej niż daleko:

Kup książkę Czarna walizka. Dalej niż daleko

Zyg-zyg marchewka
Katarzyna Ryrych0
Okładka ksiązki - Zyg-zyg marchewka

Zyga , aktualnie szczęśliwy posiadacz aż kilku par dżinsów, należy do tych, którzy nie mają lekko. Życie bez przerwy gra mu na nosie, fundując...

Bajdy Bajbary
Katarzyna Ryrych0
Okładka ksiązki - Bajdy Bajbary

Mam na imię Barbara, ale wszyscy w szkole nazywają mnie Bajbarą, i to nie dlatego, że piszę bajki, ale dlatego, że notorycznie kłamię. Kłamstwo to jedyne...