Czarne i czarne

Tom 3 cyklu Góralka i mafioso

PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONATU

📚"Złamał słowo, którego ponoć nigdy nie łamał"

📚"Mój wyśniony książę nie był ideałem, co więcej, skrywał w sobie czarną stronę, której jako kobieta nigdy nie zaakceptuję. Nie tę, którą właśnie przede mną odkrył"

Kochani, czy mieliście już okazję przeczytać genialną mafijną serię o naszej polskiej góralce i zagranicznym mafiozie? Jeżeli nie, to macie czas na nadrobienie zaległości, bo lada moment pojawi się trzeci tom, który zapewniam, niejednokrotnie sprawi, że wstrzymacie oddech.
Zakończenie drugiego tomu wbiło mnie w fotel. Nie mogłam się doczekać, aż w moje ręce wpadnie trzecia część. W końcu wszystkie tajemnice wyjdą na jaw. Niestety, prawda okaże się bolesna. Majka nie może zaakceptować prawdy o Michaelu. Dopiero teraz zauważa, jak brutalny jest jej ukochany. Kobieta wie, że musi dbać już nie tylko o siebie, dlatego po długich namysłach dochodzi do wniosku, że muszą zrobić sobie przerwę i razem z przyjaciółką wyjeżdża do Polski. Tęskni za ukochanym, jednak ten niespodziewanie z nią zrywa. Dlaczego Michael odtrącił Majkę? Czy dowie się o dziecku? Kto zagraża bezpieczeństwu tej dwójki? Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem?

To, co czułam czytając "Czarne i czarne" ciężko jest opisać słowami. Po skończonej lekturze musiałam wziąć kilka głębokich wdechów, żeby uspokoić moje zszargane nerwy. Nie mogę przestać myśleć o tej części i naprawdę ciężko mi ją wybić sobie z głowy. Była naprawdę genialna!
W moim odczuciu to najlepsza część całej serii, dlatego, tym bardziej jestem dumna, że mogłam ją wziąć pod swoje skrzydła.
Zapewniam Was, że ta powieść was niejednokrotnie zaskoczy, zaszokuje, doprowadzi do łez i uśmiechu. Boże, co ja tam przeżywałam! Liliano, ty mnie mało nie doprowadziłaś do zawału.🙈 Mieszałaś, mąciłaś w mojej głowie. W pewnym momencie sama nie wiedziałam, kto jest przyjacielem, kto wrogiem. Komu można ufać, a kogo trzymać z daleka. Myślałam, że nic mnie nie zaskoczy. Myliłam się, bo te nagłe zwroty akcji, sprawiały, że miałam gęsią skórkę. Nie było miejsca na nudę.
Poza tym dobrą (😈) rozrywkę zapewniał nam braciszek Michaela. Nie wiem, co ten mężczyzna ma w sobie, bo jest postacią, która podnosi ciśnienie do maksimum, ale nie wyobrażam sobie tej serii bez niego. Intrygujący, bezwzględny, bawidamek, który na dodatek nienawidzi uroczych małpek. Mam takie mieszane uczucia względem niego, bo z jednej strony nienawidzę go za jego postępowanie, a z drugiej uwielbiam jego popisy i dość kontrowersyjne pomysły.
Po raz kolejny zachwycam się nad piórem autorki. Potrafi umiejętnie poprowadzić fabułę książki w taki sposób, że czuje się niepewność, strach, zaskoczenie oraz napięcie, które przyspiesza bicie serca. Były też momenty, które łamały moje serduszko. Nie dowierzałam, kręciłam głową i wstrzymałam oddech i powtarzałam do siebie "nie, nie, nie, tylko nie to". 💔
Odniosłam wrażenie, że Liliana z precyzją kreowała swoich bohaterów, idąc śmiało wytyczoną drogą, a zachowanie bohaterów idealnie obrazowało ich charakter. Wiecie czego szukam w mafijnych książkach? Emocji i tu je znalazłam.
"Czarne i czarne" to kolejny wspaniały tom serii, od której nie można się oderwać. Serii, której emocje odczuwa się na własnej skórze. Uwielbiam ją i gorąco polecam całą trylogię. Ten tom pokazał, że w imię miłości, jesteśmy w stanie poświęcić naprawdę wiele, nawet swoje szczęście i życie. Liliano, mam nadzieję, że nas nie zawiedziesz i napiszesz jeszcze jeden tom poświęcony niegrzecznemu braciszkowi Michaela- Jack'owi. 😈
Gorąco Wam polecam całą serię 💜 Dla mnie pozycja #mustread

Informacje dodatkowe o Czarne i czarne :

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-10-19
ISBN: 9788383200927
Dodał/a opinię: jaczytam

Tagi: #teamjack

Zobacz opinie o książce Czarne i czarne

Kup książkę Czarne i czarne

Czarne i białe. Góralka i gangster. Tom 1
Liliana Więcek0
Okładka ksiązki - Czarne i białe. Góralka i gangster. Tom 1

„Będziecie się śmiały i płakały. Będzie Wam gorąco. I to wszystko w świecie górali, w którym panują zasady niemal tak surowe jak w mafii”....

Czerwone i czarne
Liliana Więcek0
Okładka ksiązki - Czerwone i czarne

Góralka jedzie na Florydę za bandziorem, który totalnie zawrócił jej w głowie, chociaż nie chciała.Maja jest rozdarta. Michael wyjechał, a ona została...