Czarne i czarne

Tom 3 cyklu Góralka i mafioso

,,Czarne i Czarne" to książka, która rozwaliła mnie emocjonalnie!!!

Zakończenie historii Majki i Michaela nie było łatwe dla mnie jako czytelnika, ponieważ ta seria jest wyjątkowa i niezaprzeczalnie niepowtarzalna! W momencie, w którym zaczęłam czytać ,,Czarne i czarne" na mojej twarzy gościł szok, autorka trzeci tom rozpoczęła z przytupem, dając porządny zastrzyk adrenaliny! W tej powieści moja cierpliwość została wystawiona na wielką próbę, raz byłam na szczycie gór, napawając się szczęściem bohaterów, by za chwilę widzieć upadek zwiastujący stratę czegoś pięknego!

Majka i Michael przebyli długą drogę, która nie była łatwa, lecz jak się okazało, to dopiero był zwiastun mroku, który ma zapanować nad ich życiem. W tej książce nadszedł czas na poważne decyzje, a i ich podjęcie zostało odebrano głównym bohaterom, bo do gry wkroczył okrutny, zawistny los i to on rozdawał karty!

Autorka posiada niebywały dar rozbudowywania historii, w której postaci drugoplanowe są kluczem do sukcesu całości powieści. Wiele postaci, każda z nich posiadająca całkiem inny charakter, ale przede wszystkim, każda z postaci drugoplanowych jest naturalna. Wszyscy tworzący jedną wspólną całość i każdego z nich chciałabym spotkać u podnóża Gór w Jagodowej Chacie.

,,Czarne i czarne" to przede wszystkim emocje, które siedzą jeszcze bardzo długo w czytelniku. Książka doprowadziła mnie do łez i w pewnym momencie złamała moje serce! Wielokrotnie miałam ochotę rzucić książką o ścianę, powstrzymał mnie tylko jeden fakt, czytałam książkę na czytniku😅.

Przy tej książce, jak i przy całej serii zwyczajnie brak mi słów, by opisać te wszystkie skrajne emocje, które towarzyszyły mi podczas czytania.

Cała seria niesie ze sobą przekaz, pamiętajmy, że nie ma nic pomiędzy a odpowiedź jest prosta, tylko czy będziemy na tyle odważni, by powiedzieć ją głośno? Polecam!!!!!!!

Informacje dodatkowe o Czarne i czarne :

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-10-19
ISBN: 9788383200927
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Tagi: #teamjack

Zobacz opinie o książce Czarne i czarne

Kup książkę Czarne i czarne

Czarne i białe. Góralka i gangster. Tom 1
Liliana Więcek0
Okładka ksiązki - Czarne i białe. Góralka i gangster. Tom 1

„Będziecie się śmiały i płakały. Będzie Wam gorąco. I to wszystko w świecie górali, w którym panują zasady niemal tak surowe jak w mafii”....

Czerwone i czarne
Liliana Więcek0
Okładka ksiązki - Czerwone i czarne

Góralka jedzie na Florydę za bandziorem, który totalnie zawrócił jej w głowie, chociaż nie chciała.Maja jest rozdarta. Michael wyjechał, a ona została...