Czarne i czarne

SERIA: GÓRALKA I MAFIOSO #3

AUTOR:

Liliana Więcek - strona autorska

Wydawnictwo NieZwykłe

"Mi­łość jest jak skrzyp­ce, a uczu­cia są jak nuty, i ona gra sobie na nich, jak chce. Tylko od nas za­le­ży, czy wy­gry­wa­ne będą ostre, przy­kre dźwię­ki, czy de­li­kat­ne pięk­ne nutki."

Książkę przeczytałam dzięki Booktour, który zorganizowała Aneta Aneta

"Czarne i Czarne" to trzeci tom i kontynuacja losów góralki Majki i gangstera Michaela.

W tej części bohaterowie stoczą walkę o wszystko, a my będziemy obserwować całość z zapartym tchem i przyspieszonym biciem serca.

Ta część to idealne zwieńczenie historii charakternej góralki i niebezpiecznego mafioso, które jest pełne emocji i wrażeń.

Fabuła książki oryginalna, intrygująca, z zaskakującymi zwrotami akcji.

Wszystko dynamicznie poprowadzone, dopracowane i dopieszczone w każdym detalu.

Zostałam zaskoczona w niektórych momentach i autorka zdołała mnie wyprowadzić na manowce. Gdy byłam czegoś pewna, już myślałam koniec, a tu się mile zaskoczyłam.

Szkoda, że nie wszyscy wyszli z tego starcia cało.

Dojdą nowi bohaterowie, którzy zaintrygują.

Mam na myśli góralkę Monikę, która zajdzie samemu diabłu za skórę. To postać, która może namieszać w życiu Jacka.

I dlatego mam nadzieję, że autorka napisze kolejną część o Jacku i Monice.

Bohaterowie świetnie wykreowani, wyraziści, barwni, wywołują wiele emocji zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych.

"Majka była je­dy­nym do­brem, które miał, ale zna­la­zła się za bli­sko ognia, nie mógł po­zwo­lić jej spło­nąć. By temu za­ra­dzić, mu­siał tłam­sić wła­sny we­wnętrz­ny żar, który ir­ra­cjo­nal­nie do sytuacji, zamiast ga­snąć, roz­pa­lał do czer­wo­no­ści ciało i umysł. Palił od środ­ka jak roz­ża­rzo­ny wę­giel za­ci­śnię­ty w dłoni. Im więk­szy spra­wiał ból, tym moc­niej dłoń się na nim za­ci­ska­ła, two­rząc pie­kiel­ne spo­iwo, od któ­re­go nie było ani uciecz­ki, ani uko­je­nia."

Związek Majki i Michaela po ostatnich wydarzeniach na Florydzie zbliża się ku końcowi. Dzień, który miał, okazać się najszczęśliwszym dniem dla obojga zmienił się w piekło. Jednak okazuję się, że pochodzą z różnych światów i ciężko im będzie pogodzić to co się dzieje wokół.

Mężczyzna dla dobra kobiety zrywa z nią.

Maja wraca wraz z Renatą w góry i do swojego pensjonatu, wraz z tajemnicą, której nie zdarzyła wyjawić. Michael nie dowiedział się, że zostanie ojcem.

Tutaj jednak wszystko się komplikuję.

-Dlatego Michael zakończył związek z Mają?

-Czy dowie się, że będzie ojcem?

-Kto zagraża życiu Maj i Michaela?

-Czy Renia wygra walkę z chorobą?

-Co się wydarzy na podanie w kapliczce pośród aniołów?

-Czy wszystko, w co wierzył, Michael okaże się wielkim kłamstwem?

-Czy mają szansę na happy end?

Polecam 😍❤️

Informacje dodatkowe o Czarne i czarne :

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-10-19
ISBN: 9788383200927
Dodał/a opinię: Mirela Marcinek

Tagi: #teamjack

Zobacz opinie o książce Czarne i czarne

Kup książkę Czarne i czarne

Czarne i białe. Góralka i gangster. Tom 1
Liliana Więcek0
Okładka ksiązki - Czarne i białe. Góralka i gangster. Tom 1

„Będziecie się śmiały i płakały. Będzie Wam gorąco. I to wszystko w świecie górali, w którym panują zasady niemal tak surowe jak w mafii”....

Czerwone i czarne
Liliana Więcek0
Okładka ksiązki - Czerwone i czarne

Góralka jedzie na Florydę za bandziorem, który totalnie zawrócił jej w głowie, chociaż nie chciała.Maja jest rozdarta. Michael wyjechał, a ona została...