Czerwony żuraw

Czerwony żuraw to książka niezwykle ciepła i relaksująca. Odpoczęłam przy niej, oderwałam się od szarej rzeczywistości i zanurzyłam się w fikcyjny świat. To było tak przyjemne, że z pewnością wrócę do niej jeszcze.

IG: Czytomanka

👉Anastazja jest studentką biologii, która pozornie ma wszystko czego potrzeba do szczęścia. Ma kochającego partnera, wspierających bliskich, uprawia sport i studiuje. Czy aby na pewno jest szczęśliwa? Ukochany oświadcza się jej, a ona... odmawia. Z każdym dniem jest coraz bardziej zagubiona, stara się odkryć siebie, swoje ja i pragnienia. Poszukuje własnej ścieżki i poznaje przystojnego blondyna... Czy Anastazja znajdzie własną drogę?

👉Książka bardzo mnie poruszyła i związałam się z główną bohaterką niezwykle emocjonalnie. Mocno trzymałam za nią kciuki i każdą emocję przeżywałam razem z nią! Jestem pewna, że za jakiś czas wrócę do niej, żeby ponownie przeżyć historię Anastazji. Zachęcam do przeczytania i wyrobienia swojego zdania, ponieważ opinie do książki są bardzo mieszane.

❗Ocena: 10/10

Informacje dodatkowe o Czerwony żuraw:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-10-28
ISBN: 9788382195552
Dodał/a opinię: Czytomanka

Zobacz opinie o książce Czerwony żuraw

Kup książkę Czerwony żuraw