Człowiek o fasetkowych oczach

Niezwykle piękna historia, która poruszy nawet najtwardsze serce. Książka opowiada o niesprawiedliwości, jaką jest utrata najważniejszych osób w życiu. W niektórych kulturach religijnych praktykuje się obrzezanie małoletnich dziewczynek, w innych wychodzenie dziewczynek za dorosłych mężczyzn, a tu mamy ukazane zrzucanie chłopców jako ofiara do morza, co jak można się domyśleć kończy się tragicznie.

Taki też los miał spotkać Atre jednak udaje mu się ujść z życiem dzięki zdolnościom pływackim i żeglarskim. Jednak nie na długo, ponieważ chłopaka wciąga wir i przenosi na brzeg Tajwanu, gdzie spotyka kobietę o imieniu Alice, która utraciła zarówno męża, jak i syna i z rozpaczy planuje się zabić, ale po spotkaniu z chłopcem kobieta decyduje się na poszukiwania syna i rozwiązania zagadki jego zaginięcia. Czy im się powiedzie?

Książka, warta przeczytania i potrafi znaleźć na pewno miejsce w naszym sercu jak i w pamięci. Polecam z całego serduszka każdemu, kto lubi wynosić książek do życia. Za przyjemność przeczytania dziękuje portalowi czytam pierwszy.

Informacje dodatkowe o Człowiek o fasetkowych oczach:

Wydawnictwo: Kwiaty Orientu
Data wydania: 2019-03-20
ISBN: 978-83-951590-2-2
Tłumaczenie: Katarzyna Sarek
Dodał/a opinię: Ola Sołtys

Tagi: literatura piękna katastrofa bóg tajwan utopia smierc

Zobacz opinie o książce Człowiek o fasetkowych oczach

Kup książkę Człowiek o fasetkowych oczach

„Łapanie snów nie rozwiąże twoich problemów, ale zdaje się, że dzięki temu całkiem dużo osób odkryło różne drobiazgi,
które dały im motywację do dalszego życia.”