Czy już zasnęłaś

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2019-06-05
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788324055869
Liczba stron: 352
Tytuł oryginału: Are You Sleeping
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Mateusz Borowski
Dodał/a opinię: Dagus93

Ocena: 3.56 (9 głosów)

Zdecydowanie muszę się zgodzić, że jest to książka dla fanów seriali i powieści: "Wielkie kłamstewka" i "Ostre przedmioty". Ja jak usiadłam do tej książki, to nie mogłam się od niej oderwać i przeczytałam ją na raz! 
Mocna powieść obyczajowa z rodzinną tajemnicą w tle. Poznajmy Josie, która próbuje odciąć się od swojej ciężkiej przeszłości. Przeżyła morderstwo ojca, wstąpienie matki do sekty KSW i uzależnienie swojej bliźniaczki. Przeszłość ma niestety to do siebie, że lubi do nas wracać w najmniej oczekiwanym momencie. Tak jest i w tym przypadku. Dziennikarka chce odkopać przeszłość, uniewinnić osobę, która została skazana za śmierć jej ojca, a do tego jej matka z którą nie miała kontaktu od 10 lat właśnie popełniła samobójstwo. Josie musi wrócić. Musi odwiedzić rodzinne miasto i stanąć oko w oko z ciężką przeszłością. Jakie fakty wyjdą na jaw? Autorka świetnie zbudowała postaci, historię i całe otoczenie! Przez książkę się płynie i sami nie zobaczycie, jak będziecie przerzucać kolejne strony. Końcówka oczywiście mocna i ja już wyczekuje na serial! 
I ta okładka! Widziałam oryginalną i nasze zdecydowanie wygrywa ten bój! Jest magiczna i od razu chce się wziąć tą powieść do ręki! Na pewno Was nie rozczaruje.

Tagi: Kraków

Zobacz opinie o książce Czy już zasnęłaś

Kup książkę Czy już zasnęłaś

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także