Czy już zasnęłaś

Tytuł oryginału: Are You Sleeping
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Mateusz Borowski
Dodał/a opinię: Ksebardo

Zastanawiałam się, jaka będzie ta książka. Czego można się po niej spodziewać. Czy będzie bardziej przerażająca czy psychologicznie poskłada mój umysł. Okładka mówi, że „Twój koszmar zacznie się, kiedy się obudzisz”. Czy tak było? Najczęściej przy takich książkach czuję mocny niepokój. Tutaj aż tak silnych emocji nie miałam. Mimo tego, że czyta się naprawdę dobrze to wiele wątków mogłoby być bardziej zagmatwanych. Dość szybko można domyślić się finału. A szkoda! Pomysł idealny i niebanalna historia. Dlatego przyznaję duży plus 🙋🏼‍ I serial na podstawie tej książki może być naprawdę dobry.
————————————————
Josie ucieka od swojej przeszłości. 10 lat temu wyprowadziła się od rodziny i pragnie o niej zapomnieć. Traumę wywołała śmierć jej ojca, który został zamordowany. Po latach wychodzi na jaw, że wyrok za zabójstwo odsiaduje niewinny człowiek. Prawdy chce dowieść reporterka, która prowadzi w tej sprawie podcast w internecie. Cały świat zwraca oczy na rodzinę Josie. Na jaw wychodzą głęboko skrywane tajemnice.

Tagi: Kraków

Zobacz opinie o książce Czy już zasnęłaś

Kup książkę Czy już zasnęłaś