Czy te oczy mogą kłamać

🖤Recenzja 🖤

"Kiedy dotknęłam stopami ciepłego od słońca piasku, zaczęłam cieszyć się jak dziecko."

Lea to przyszła studentka. Czas opuścić rodzinne gniazdko i przeprowadzić się do Szczecina, w którym zacznie studia. No, ale przed nauką są jeszcze zasłużone wakacje. Tak więc dziewczyny korzystają z wolnego czasu i wybierają się do klubu. Alkohol, taniec, mężczyźni. To wszystko ich zwodzi.
I tak Lea poznaje Konrada. Aroganckiego chłopaka, który skrywa w sobie tajemnice. Pragnie o nim zapomnieć i ma nadzieję, że więcej go nie spotka, ale życie bywa przewrotnie i nigdy nie przewidzimy, co spotka nas za rogiem.
Będąc w szale alkoholu, zakładają się, że ten, kto przegra, będzie musiał przez miesiąc podjąć się pracy.
Na czym polegał zakład? Czy chłopak w okularach, stanie jeszcze na jej drodze? Czy przypadkowe spotkanie zmieni coś w ich życiu?
Jednego możecie być pewni, ta książka skrywa w sobie wiele tajemnic, które odkryjecie z czasem. Czy wystawicie waszą ciekawość na próbę?

Cóż to była za historia. Ta książka sprawi, że wasze emocje będą szaleć. Ból przeplata się z tajemnicami, a bohaterowie pochodzą z dwóch różnych światów. Niejednokrotnie moje serce cierpiało, kiedy kolejne kartki ukazywały mi przeszłość, z jaką mierzył się Konrad. To właśnie przeszłość sprawiła, że jest takim, a nie innym człowiekiem. To ona go takim ukształtowała.
Ta część sprawi, że nie odkryjecie wszystkich rozterek bohaterów. Autorka zostawiła nas w martwym punkcie, gdzie pozostaliśmy zdezorientowani i nie wiemy co, będzie dalej. Jednak ja już wiem, że ta książka to jest tylko przedsmak tego, co czeka nas w 2 tomie. Niesamowita historia, od której trudno będzie się oderwać.

Po poprzedniej serii autorki @andrzejak_wasilewska_autor myślałam, że ciężko będzie ją przebić, ale ta doskonale wynagradza mi pożegnanie z poprzednimi bohaterami. Już wiem, że i ta seria podbije moje serce, a bohaterowie zawładną umysłem.

Polecam wam przeczytać tę książkę, jeśli jeszcze jej nie znacie.

Informacje dodatkowe o Czy te oczy mogą kłamać:

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2021-11-24
Dodał/a opinię: Ksiazkasercemwdl

Zobacz opinie o książce Czy te oczy mogą kłamać

Kup książkę Czy te oczy mogą kłamać

Magazynierka
Kamila Andrzejak-Wasilewska0
Okładka ksiązki - Magazynierka

Lena Pisarska od blisko dwo?ch lat pracuje w polskiej siedzibie AutoHarard, magazynie z częściami samochodowymi. Życiowe aspiracje młodej Leny jednak nie...

Jego oczy mogą kłamać
Kamila Andrzejak-Wasilewska0
Okładka ksiązki - Jego oczy mogą kłamać

Drugi tom cyklu "Oni" przeniesie nas w świat Lei i Konrada oraz ich losów. Dwie mocne osobowości, z ugruntowanymi planami na przyszłość zostaną wplątane...

Forget Me Not
Julie Soto