Czy wspominałam, że Cię kocham?

Tom 1 cyklu Dimily

"Miłość jest wszystkim... tylko nie tym czego się spodziewasz" 💑
"Czy wspominałam, że Cię kocham?" To moja ulubiona książka. Nie przeczytałam całej serii Dimily, bo boję się, że kolejne części zepsują mi postrzeganie tej.
💑
Did I mention I love you to książka o dziewczynie Eden Munro, która staje przed wyborem czy chce jechać na lato do swojego dawno nie widzianego ojca, do Kalifornii.
💑
Tata Eden ma nową rodzinę. Żonę- Elle i trzech przybranych synów.
Dziewczyna nie jest zbyt dobrze nastawiona, ale po jakimś czasie się dostosowuje.
Poznaje nowych ludzi i.... zakochuje się! Niestety chłopak jest często odpychajacy i antypatyczny.
Jednak ona odkrywa jego drugą twarz.
💑
Plusami książki są na pewno to, że wciąga i nie chce oddać czytelnika z powrotem do świata rzeczywistego.
Oraz to że opowiada o sytuacji w której niejedno z nas mogło się znaleźć. Kiedy jeden z rodziców zakłada nową rodzinę to często naprawdę śliski temat, a tu poruszony jest bardzo dobrze!
💑
Minusem książki jest to, że historia jest raczej oklepana. Dziewczyna zakochuje się w najgorszym możliwym chłopaku, przecież obok ma kilku o wiele milszych!
Dla niektórych temat jest minusem dla niektórych plusem, więc tak czy inaczej polecam sięgnąć i samemu na własnej skórze sprawdzić czy Dimily Cię czymś zaskoczy🙊

Informacje dodatkowe o Czy wspominałam, że Cię kocham?:

Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 2015-10-21
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
Tytuł oryginału: Did I Mention I Love You?
Tłumaczenie: Anna Dobrzańska
Dodał/a opinię: Girlwithbook

Zobacz opinie o książce Czy wspominałam, że Cię kocham?

Kup książkę Czy wspominałam, że Cię kocham?

Wróć, jeśli masz odwagę
Estelle Maskame0
Okładka ksiązki - Wróć, jeśli masz odwagę

Czasami wydaje ci się, że twoje życie jest poukładane - masz wspaniały dom i przyjaciół, odnosisz sukcesy w szkole, a na sobie czujesz spojrzenia...

Czy wspominałem, że Cię potrzebuję?
Estelle Maskame0
Okładka ksiązki - Czy wspominałem, że Cię potrzebuję?

Drugi tom popularnej trylogii o zakazanej miłości. Od pamiętnych wakacji w Santa Monica upłynęły już dwa lata. Eden i Tyler nie widzieli się przez ten...