Czy wspominałem, że Cię potrzebuję?

Tom 2 cyklu Dimily

Eden i Tyler poraz kolejny spędzają razem wakacje, ale tym razem zdala od domu,a przede wszystkim zdala od rodziny. Co z tego wyniknie? Czy przeszłość do nich powróci?

Według mnie jest to historia pełna napięcia, ale też niezdecydowania. Bohaterowie sami nie wiedzą, co jest dobre i co powinni wybrać. Widać tutaj dużo zależnej od ich dwojga potrzeby, która prowadzi ich w dwie różne strony.

"No te rindas." Nie poddawaj się. Tak powinno być w każdej walce, ale niestety w tej historii tego nie ma. Gdy jedno się poddaje, to druga osoba sama tego nie udźwignie. Dlatego też w całej tej powieści czytelnik odczuje głównie poddanie oraz częściową walkę.

Podsumowując książka dobra, lecz zabrakło mi w niej wielu intrygujących momentów, gdyż głównie opiera się na jednym wątku. Drugi tom w porównaniu z pierwszym wypadł minimalnie gorzej.

Moja ocena: 8/10

Informacje dodatkowe o Czy wspominałem, że Cię potrzebuję?:

Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 2016-03-02
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
ISBN: 978-83-7229-542-2
Tytuł oryginału: Did I Mention I Need You?
Tłumaczenie: Anna Dobrzańska
Dodał/a opinię: Andżelika Arendarska

Zobacz opinie o książce Czy wspominałem, że Cię potrzebuję?

Kup książkę Czy wspominałem, że Cię potrzebuję?

NIE WIEM, JAK POWINIEN SIĘ CZUĆ CZŁOWIEK, KTÓRY KOGOŚ KOCHA - WYZNAJE Z UŚMIECHEM TYLER - ALE JEŚLI MIŁOŚĆ OZNACZA, ŻE CZŁOWIEK MYŚLI O DRUGIEJ OSOBIE W KAŻDEJ SEKUNDZIE DNIA... JEŚLI OZNACZA, ŻE CAŁY JEGO NASTRÓJ POPRAWIA SIĘ, GDY TA OSOBA JEST W POBLIŻU... JEŚLI OZNACZA, ŻE ZROBIŁBY DLA TEJ OSOBY ABSOLUTNIE WSZYSTKO - MRUCZY - TO MOJA MIŁOŚĆ DO CIEBIE NIE ZNA GRANIC.

Czy wspominałam, że Cię kocham?
Estelle Maskame0
Okładka ksiązki - Czy wspominałam, że Cię kocham?

Eden Munro nie widziała ojca przez całe lata, od dnia rozwodu rodziców. Gdy więc ten zaprasza ją, by spędziła lato u niego w Kalifornii wraz z nim...

Wróć, jeśli masz odwagę
Estelle Maskame0
Okładka ksiązki - Wróć, jeśli masz odwagę

Czasami wydaje ci się, że twoje życie jest poukładane - masz wspaniały dom i przyjaciół, odnosisz sukcesy w szkole, a na sobie czujesz spojrzenia...