Czytając seks

Prokreacja jest główną metodą przedłużenia gatunku. Ludzie jako jedne z istot, które odczuwają spełnienie podczas stosunku, od pokoleń starają się urozmaicać swoje życie seksualne.
Jednak w wielu kręgach seks jest wciąż tematem tabu.
Przez zbiorowe milczenie i wstyd, z jakim wiąże się wymówienie słów związanych z uniesieniami erotycznymi, ludzie przybierają maski pruderyjności, ukazując swe oblicze jedynie za zamkniętymi drzwiami.

Ciekawi mnie, jak to jest u Was. Czy seks jest tematem tabu? Czy jesteście w stanie z partnerem porozmawiać o wszystkich pragnieniach?

Katarzyna Wyszyńska postanowiła przełamać milczenie i przychodzi do nas z zbiorem opowiadań, które we wrażliwszych osobistościach z pewnością wywołają rumieniec na twarzy. Pozbawiając się hamulców, stworzyła dzieło, w którym zebrała zbliżenia z wyobraźni wielu zwykłych ludzi.

W książce tej poznamy losy bohaterów, którzy w przeciągu kilku dni doświadczą erotycznego raju, o jakim nawet nie marzyli.

Choć rozum ludzki jest niepojęty, a nasze pragnienia głęboko ukryte, to autorka stanęła na głowie, aby każdy znalazł coś dla siebie. Różnorodność seksualna w tym przypadku ma szeroko otwarte ramiona, dzięki czemu będziemy mieli możliwość przeczytać o BDSM, trójkątach różnej konfiguracji, seksie w miejscach publicznych, jak i uniesieniom ze zjawiskami nadprzyrodzonymi.

Dzięki krótkim i rzeczowym opowiadaniom, żadne z nich nie ciągnie się, wprowadzając nas w nudę. Opisy zostały ułożone w miarę możliwości jak najzwięźlej, pozostawiając miejsce erotycznej stronie literatury.

Muszę jeszcze nadmienić, że okładka skradła mi serce. Wbrew zawierającej treści, nie jest wulgarna, a jej delikatność i skromne logo, nie zgorszą umysłów delikatnym widzom ;)

Bardzo dziękuję @wydawnictwo_novaeres za egzemplarz recenzencki i gratuluję autorce Katarzynie Wyszyńskiej odwagi do napisania tak kontrowersyjnego dzieła :)

#novaeres #czytającseks #opowiadaniaerotyczne #niegrzecznaantologia #książka #współpraca #katarzynawyszyńska #zaczytani #wydawnictwonovaeres

Informacje dodatkowe o Czytając seks:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-04-01
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788382198485
Dodał/a opinię: Angelika Kuszła

Zobacz opinie o książce Czytając seks

Kup książkę Czytając seks