Damaged

Damaged jak dla mnie dobry "zapychacz czasu". Historia która nie męczy, bohaterowie którzy są przeciętni oraz słowa które są ale zaraz ich nie będzie. Szybko się czyta ale też szybko zapomina.

Bailey i Kash dwoje bohaterów których świat się nagle zmienił. Dwoje bohaterów którzy żyli w cieniu a nagle stali się celem plotkarskim. Bailey po porwaniu doświadczyła traumy, ale spycha ją w odległy kąt przez studia informatyczne i chłopaka który ją pochłania do tego stopnia iż zapomina o demonach.
Kash stał się jednym z najbogatszych ludzi, teraz każdy się z nim liczy przez co musi uważać na swoje działania. Nadal walczy ze swoim dziadkiem, który nie tylko jemu zagraża ale też jego dziewczynie. Ma wiele na głowie ale stara się zawsze być o krok przed czyhającym niebezpieczeństwem.

Zarzuty to przede wszystkim dużo ludzi, którzy nie zawsze mieli znaczenie dla historii. Gubiłam się kto jest kim i jaką niesie wartość czy zagrożenie.
Po drugie dziadek Kasha, który przez większą część książki był wielkim zagrożeniem, ale jak dla mnie to puste słowa nie poparte działaniem. Nie wydarzyło się nic tak naprawdę groźnego aby odzwierciedlić prawdzie słów.
Po trzecie Bailey geniusz komputerowy, który po raz kolejny nie ukazał swojego kunsztu. Wielki umysł, który nie ujawnił nic ze swojego "daru". Więc po co budować postać na czymś o czym szybko się zapomina. Tak naprawdę główna bohaterka to jej rozterki, zmiana otoczenia ze zwykłej szarej myszki do dziewczyny która jest ważna w świecie plotkarskim.

Domaged to słowa o małej wartości, bohaterzy którzy nie mają jasnego celu, oraz historia która jest jak chorągiewka na wietrze szybko zmienia bieg historii i wcale nie jest on spójny.

Informacje dodatkowe o Damaged:

Kup książkę Damaged

Carter Reed. Tom 1
Tijan0
Okładka ksiązki - Carter Reed. Tom 1

Emma postanowiła zrezygnować z pójścia na siłownię i wrócić wcześniej do domu. To była ostatnia łatwa do podjęcia decyzja w jej życiu, ponieważ w pokoju...

Królowie Nowego Jorku (Tom 1). Brudny interes
Tijan0
Okładka ksiązki - Królowie Nowego Jorku (Tom 1). Brudny interes

Nieprawdopodobny romans między przedstawicielką prawa i członkiem jednej z największych rodzin mafijnych w Nowym Jorku! Jess Montell za dnia pracuje jako...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;