Dante Soprano

Wiajcie!

Co dziś porabiacie? Pracujecie czy świętujecie długi weekend?

Chciałabym Wam co nie co opowiedzieć o książce, którą właśnie przeczytałam. Zapraszam :)

Przygodę z twórczością Agaty Sobczak rozpoczęłam od książki "Bad Teacher", która baardzo mi się podobała. Postanowiłam więc zagłębić się w inne jej książki. Dziękuję za taką możliwość! ❤

Czytając ją myślałam, że to kolejny nudny romans mafijny, który jest ostatnio na topie. Jakże się zdziwiłam, gdy okazało się, że nie jest to podrzędny romans, lecz dobrze napisana, mocno kontrowersyjna, gorąca powieść o niesamowitej fabule.

Czytało mi się ją przyjemnie i szybko, spędziłam z nią bardzo miło czas. Napisała prostym językiem, poznajemy niewielu bohaterów, dzięki czemu nie gubimy się w akcji, które są często i nie pozostawiają miejsca na nudę.

Hayley ciężko pracuje by mieć za co żyć. Matka ćpunka, bezrobotna zresztą, potrafi tylko wyciągać ręce po pieniądze, które, jak twierdzi jej się należą. Młoda kobieta nie na łatwo. Pracuje jako sekretarka u seksistowskiego szefa, który nie szanuje żadnego pracownika, a nocami dorabia w barze The Ice. Nie zarabia dużo, czynsz za mieszkanie i spłata długów matki sprawiają, że często chodzi przez klika dni z pustym żołądkiem.

Na jej zmianie pojawiają się bogaci faceci, którzy proponują jej prywatny taniec za który dostanie 10 tysięcy. Nie wahając się długo postanawia dla nich zatańczyć, w końcu potrzebne są jej pieniądze.

Jednym z mężczyzn okazuje się Dante Soprano, z którym chodziła do szkoły.

Od tego incydentu ich drogi zejdą się jeszcze nie raz, a szacunek Hayley do siebie wielokrotnie zostanie wystawiony na próbę.

Tam gdzie są pieniądze, władza i niebezpieczeństwo, nie ma miejsca na głupie wyrzuty sumienia.

Jak skończy się historia tej dwójki?

Kobieta będzie musiała poważnie się zastanowić i zweryfikować co jest dla niej naprawdę ważne i którą drogą podążyć.

Mam nadzieję, że moja recenzja zachęci Was do przeczytania "Dante Soprano" i spędzicie z nią niezapomniane chwile. Czekam na Wasze opinie.

#dantesoprano #waspos #agatasobczak #readingissexy📚 #czytaniejestsexy #polecajkiksiążkowe #czytaniemojapasja #czytamdobreksiążki

Informacje dodatkowe o Dante Soprano :

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-05-10
Dodał/a opinię: _read_andzia_

Tagi: romans mafia milosc

Zobacz opinie o książce Dante Soprano

Kup książkę Dante Soprano

Nie wiem, czy chcę go spoliczkować, czy po prostu stąd odejść i nigdy nie wracać. Tak wiele decyzji do podjęcia, a tak mało czasu.

Cena sławy
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - Cena sławy

Charlie jest zwykłą dziewczyną, która nie wyróżnia się niczym wśród swoich rówieśników - prócz jednego. Pisze teksty piosenek i ma piękny głos, lecz nie...

Pragnąc niemożliwego. Sidła
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - Pragnąc niemożliwego. Sidła

Nowi bohaterowie w kolejnej części namiętnej sagi! Riley ma dość facetów. Właśnie odkryła, że chłopak, dla którego przeprowadziła się do Stanów, zdradza...