Dawne kłamstwa

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2020-07-08
Kategoria: Romans
ISBN: 9788381109932
Liczba stron: 392
Tytuł oryginału: Private Lies
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Ocena: 5 (1 głosów)

Trzy młode kobiety, siostry, mają za zadanie przejrzeć pudła ze starymi rzeczami i zdecydować co jest dla nich ważne a co można wyrzucić. 


Natrafiają na dokumenty medyczne mamy, Jillian Croft, która już nie żyje. Z tych dokumentów wynika, iż prawdopodobnie nie są siostrami. 


Jillian Croft, była wielką gwiazdą filmową i uważano ją za wzór kobiecości. Wiodła wydawać by się mogło idealne życie z mężem i trójką córek. Jednak, co tak naprawdę się działo za murami domu wie tylko rodzina. 


Olivia i Eve po odnalezieniu dokumentów nie chcą wierzyć w to, że to nie Jillian ich urodziła i nie chcą szukać prawdy. Jednak Rosalind cała ta sytuacja nie daje spokoju i postanawia wyruszyć w podróż i odnaleźć swą biologiczną matkę. Jednak sprawa jest trochę utrudniona gdyż nie może zapytać ojca wprost w obawie jego zdrowie. 


Uwielbiam takie historie, w których bohaterowie szukają swych korzeni. Ta książka to pierwszy tom z cyklu „Córki fortuny” a ja już nie mogę się doczekać kolejnej części. 


Jak dla mnie autorka pisze bardzo lekko i przyjemnie. W przypadku tej historii już od początku odkrywamy tajemnicę i małymi kroczkami, z każdym rozdziałem zmierzamy ku odkryciu prawdy. Przyznam, że ta książka mnie porwała i oczarowała. Świetnie wykreowana fabuła. 


Pomysł na to, iż to córka wielkiej gwiazdy filmowej szuka swego pochodzenia, pokazuje że show-biznes wcale nie jest taki kolorowy, aczkolwiek ma się większe możliwości. 


Wiele emocji wzbudzały we mnie fragmenty pamiętnika Jillian, gdzie opisuje, że dostrzega, iż jest z nią coś nie tak. Wspomina o matce, która nie okazywała jej miłości. Znajdziemy tam również jej marzenia i plany na życie po ukończeniu szkoły. Mogę przyznać, że te fragment urozmaiciły tę książkę i czytając tę historię nie mogłam się doczekać aż dotrę do kolejnej notki z pamiętnika. 


Uważam, iż ta historia jest naprawdę godna polecenia, a ja tak jak pisałam wyżej już nie mogę się doczekać kolejnej części. 

Tagi: bóg Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Dawne kłamstwa

Kup książkę Dawne kłamstwa

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Bolesne sekrety
Muna Shehadi0
Okładka ksiązki - Bolesne sekrety

Zwieńczenie porywającej sagi Rodzinne tajemnice Życie Olivii Croft znalazło się na rozdrożu. Po kolejnym nieudanym przesłuchaniu do filmu i zdjęciu z...

Trudne prawdy
Muna Shehadi0
Okładka ksiązki - Trudne prawdy

Sekret, który rozbije rodzinę albo uleczy złamane serce. Porywająca powieść dla miłośniczek Lucindy Riley! Jak uporać się z bolesną prawdą o matce...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Szczęściarz
Marta Dębowska
 Szczęściarz
Kto szuka, ten znajdzie
Dorota Wójcik ;
Kto szuka, ten znajdzie
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy