Defekt

Po przeczytaniu książki ,,Grzechy mojej siostry", wiedziałam, że każdą kolejną książkę Autorki biorę w ciemno. Powiem więcej, bardzo wyczekiwałam następnej powieści.

Liwia straciła męża, ktoś go zamordował w ich własnym domu. Od tej pory boi się o bezpieczeństwo swoje oraz synka. Zawsze może liczyć na Krystiana, który był kolegą jej męża.
Jakie sekrety kryją się za tym ,,ułożonym" życiem? Kto zamordował Ariela?

W czasie lektury, pytań budzi się jeszcze więcej. Autorka ponownie pozwoliła mi się zanurzyć w świat pełen niedopowiedzeń, tajemnic i obsesji. Czy można kochać za bardzo? Czy walka o miłość może przysłonić wszystko inne?

To druga książka Autorki jaką czytałam i jaka pojawiła się na rynku. Jestem po raz kolejny zachwycona.
Podoba mi się styl pisania i zgrabne łączenie świata rzeczywistego z wizjami bohaterów. Wszystko prowadzone w taki sposób, że przychodzi moment niepewności... Zastanawiałam się co jest prawdą a co złudą.

Przez całą lekturę miałam poczucie niepewności i niepokoju. Wychodzące na jaw fakty budziły moje zaskoczenie a czasami przerażenie.

Niewątpliwie pojawiła się nowa jasna gwiazda, jeśli chodzi o thrillery psychologiczne. Autorka genialnie podsuwa strzępy informacji, oplata je bieżącymi wydarzeniami i tworzy książkę od jakiej trudno się oderwać. Po raz kolejny poczułam jak daleko może zaprowadzić miłość a może jednak raczej obsesja?

Informacje dodatkowe o Defekt:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-07-14
ISBN: 9788381955690
Dodał/a opinię: Ogrod-ksiazek

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna bóg

Zobacz opinie o książce Defekt

Kup książkę Defekt

Grzechy mojej siostry
Olga Kruk0
Okładka ksiązki - Grzechy mojej siostry

Czy chciałabyś być lepszą wersją siebie? Ile poświęcisz, by się nią stać? Rita i Lila to siostry, które w dzieciństwie przeszły przez piekło przemocy...

Upadek
Olga Kruk0
Okładka ksiązki - Upadek

O TYM, ŻE LAURA JEST OFIARĄ, WIEDZĄ TYLKO ONA I JEJ OPRAWCA. Laura od dzieciństwa sprawiała problemy. Po śmierci ukochanego ojca życie już nigdy nie było...