Diabeł ubiera się na czarno

Moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki uważam za bardzo udane i stwierdzam, iż zostanę jej fanką. Chętnie sięgnę po inne jej dzieła, gdyż odpowiada mi styl pani Shen jak i lekkie, plastyczne pióro.

Jestem pod mega wrażeniem tej historii, która praktycznie od pierwszych stronic poruszyła me serce i utkwiła w mojej głowie do tego stopnia, że od kilku dni o niej rozmyślam. Takie romanse najbardziej lubię i jestem pewna, że niejeden czytelnik zachwycił się tą opowieścią.

Madison to poukładana, wiedząca czego chce od życia dziewczyna, która zaplanowała sobie wszystko i stara się zrealizować swe zamierzenia. Jej plany okazują się proste do spełnienia: kariera w branży modowej, piękne, przytulne mieszkanie, miły chłopak lekarz.

Jednak jej serce od dawna należy do aroganckiego, zdradzieckiego lekkoducha Chase’a, który je złamał. Maddie, prawie udało się dojść do siebie po tym nieudanym związku, gdy nagle pan Black zjawia się u niej pod drzwiami z niespodziewaną propozycją.

Jaką ofertę złożył jej ten mężczyzna? Czy dziewczyna zgodzi się pomóc swojemu ex chłopakowi? Czy ponowne przebywanie w towarzystwie Chase roztrzaska gruby mur, którym się otoczyła, a może pozwoli się zemścić za wszystkie krzywdy jakich doznała?

Po prostu kocham taką fabułę, gdzie dwoje bohaterów jest zmuszone przebywać blisko siebie, mimo niechęci. Między tą dwójką bardzo iskrzyło, powietrze gęstniało, a chemia była tak intensywna i wyczuwalna, że wręcz widziałam to wszystko oczami wyobraźni.

Podziwiałam Maddie za to, że mimo uczucia, które ją osłabiało, to starała się dzielnie trzymać, nie ulegała urokowi Chase’a, była złośliwa i pokazała drapieżne oblicze, czym go zaskoczyła. Do łez zaśmiewałam się, gdy silne charaktery ścierały się ze sobą, a ich utarczki słowne zapamiętam na długo.

Ta wciągająca powieść oprócz wątków pełnych humoru, zawiera także momenty pełne bólu, choroby i śmierci. Emocje ogarniają ciasną obręczą i trzymają do finalnych kart.

Zachęcam do przeczytania tej powieści. To bardzo wyjątkowa i wartościowa pozycja, która porusza ważne tematy i ukazuje, że strach przed miłością i stałym związkiem może skomplikować życie. Polecam.

Informacje dodatkowe o Diabeł ubiera się na czarno:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-02-09
Tytuł oryginału: The Devil Wears Black
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Tagi: Proza erotyczna bóg

Zobacz opinie o książce Diabeł ubiera się na czarno

Kup książkę Diabeł ubiera się na czarno

Sparrow
L.J. Shen0
Okładka ksiązki - Sparrow

Czy odnajdzie wolność i szczęście w tej złotej klatce? Sparrow w najgorszych chwilach nie podejrzewała, że jej życie potoczy się w taki sposób. O Troyu...

Chaos
L.J. Shen0
Okładka ksiązki - Chaos

Ruckus Rosie Podobno życie to piękne kłamstwo, a śmierć jest bolesną prawdą. Zgadzam się z tym. Nikt nigdy nie sprawił, że poczułam się tak żywa, poza...