Diabelski młyn

Tom 3 cyklu Nikita

„Diabelski młyn” jest trzecim tomem z serii „Cykl o Nikicie”.
W tym tomie Nikita znalazła sposób, aby zmienić to, że Robin nie pamięta swojej przeszłości. Jednak to nie będzie takie łatwe. Nikita i Robin wyruszą w niebezpieczną podróż przez Bezdroża, by dotrzeć do miejsca, które skrywa wszystkie sekrety Zakonu Cieni- Archwium.
Jednak, by się tam znaleźć muszą poprosić o pomoc Cygańskiego Księcia i jego tabór, ponieważ tylko magia Niespokojnych pozwoli im zetknąć się z mroczną magią Bezdroży i Rubieży i przeżyć. Jednak w zamian za pomoc muszą pomóc uruchomić niesamowity Lunapark.
Aneta Jadowska pisze prostym stylem pisania, który łatwo zrozumieć.
Powieść jest kontynuacją poprzednich części serii o Nikicie, a mianowicie : „Dziewczyny z Dzielnicy Cudów” i „Akuszera bogów”.
Myślę, że powieść spodoba się miłośnikom fantasy.
Książka porusza takie tematy, jak szukanie własnej osobowości.
Powieść należy do gatunku fantasy. Nie jest stosunkowo gruba, ponieważ liczy tylko trzysta dziewięćdziesiąt siedem stron.
Poza treścią zawartą w książce Anety Jadowskiej podoba mi się cała grafika powieści. Autorka wyposażyła swoje dzieło w kilkanaście ilustracji przedstawiających losy bohaterów.
Polecam tę powieść każdemu miłośnikowi fantastyki i liczę, że się nie zawiedziecie tak samo jak ja.

Informacje dodatkowe o Diabelski młyn:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2018-08-02
Tłumaczenie: brak
Dodał/a opinię: Roksana

Zobacz opinie o książce Diabelski młyn

Kup książkę Diabelski młyn

Może dom potzrbuje, by raz na jakiś czas zapanował w nim kolorowy chaos. Może to bałagan zakotwicza nas w przestrzeni, bo mamy wreszcie dość przedmiotów, by bałaganić.

Nie da się być ateistą, kiedy spotykasz bogów, a oni brużdżą ci w życiu, ale też nie bardzo da się ich czcić, kiedy widzisz, jakimi są dupkami.

Dyniowy Demon
Aneta Jadowska0
Okładka ksiązki - Dyniowy Demon

Koty emanują dziwną magią – nic nowego, ludzie już dawno zaakceptowali, że te stworzenia rządzą światem. Zresztą nie mieli innego wyjścia. Ale duchy...

Wszystko zostaje w rodzinie
Aneta Jadowska0
Okładka ksiązki - Wszystko zostaje w rodzinie

Rozlew krwi w rytmie Bad moon rising. Dora Wilk udowadnia, że męska skleroza jest początkiem wszelkich kłopotów. I tak – wampiry zapominają...