Distraction

[Reklama] EditioRed

Klub motocyklowy. Rywalizacja. Szybka jazda. Niebezpieczeństwo. Spiski i intrygi. A przede wszystkim przyjaźń i miłość. Oto co na nas czeka w najnowszej powieści Kingi Litkowiec.
   Świat gangów motocyklowych to coś co od zawsze lubiłam. Tę prędkość, te sprzęty a przede wszystkim charyzmatycznych fanów dwóch kółek i zawrotnych prędkości. Tym razem było równie intrygująco. Wyciągnęłam się w wykreowany świat. Wyścigi dawały przysłowiowego kopa i dostarczały adrenaliny. Walki między klubami także miały pazur oraz fajny mrok. Poziom niebezpieczeństwa oraz zagrywek mocno osadził fabułę po tej złej stronie.
    Kreacja bohaterów również przypadła mi do gustu. Może nie do końca rozumiałam zachowanie głównej bohaterki kiedy działało przyciąganie a ciągle odczuwała ogrom leku i przerażenia. Prowadzenie tego wątku ociupinkę mi się gryzło. Ale tak poza tym to naprawdę kawał dobrej lektury. Pasjonującej i przejmującej. Pokazującej siłę przyjaźni, piękno miłości a także uczącej, że warto dawać szansę.
   Dla fanów twórczości autorki oraz tematyki klubów motocyklowych ta książka jest nie lada gratką.

Polecam

Kup książkę Distraction

Naomi
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Naomi

Naomi Lorenz miała zginąć z rąk Mateo Terrona, ale płatny zabójca darował jej życie. Problemy zaczęły się wtedy, kiedy szef klanu dowiedział się...

Bez zgody
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Bez zgody

Kiedy marzenia okazują się koszmarem, można liczyć już tylko na to, że diabeł odkryje w sobie sumienie Marina miała własny pomysł na życie, jakże inny...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;