Do katastrofy jeden krok

Tom 2 cyklu Ambaras

Przyznam,że nie czytałam pierwszej części,ale w żaden sposób nie przeszkodziło mi w zrozumieniu historii postaci występujących w tej książce.Autorka napisała ją w taki sposób,że można ja śmiało czytać,nawet nie znając poprzedniego tomu „Ambaras od zaraz”.
Watki fabuły,które rozpoczęły się w pierwszym tomie zostały wspaniale wprowadzone w tym.Dzięki temu z łatwości można było poznać istotne informacje łącząc je w jedną spójna historię.

Bohaterowie są bardzo realistyczni.Mogliby być naszymi sąsiadami,znajomymi bądź rodziną.Piętrzący się kłopoty,intrygi i niedomówienie dały początek świetnej historii.Dodając do tego cięte riposty,humor i szalone decyzje to gwarancja super powieści.
Czas z bohaterami był niezapomniany.Razem z nimi towarzyszyłam im podczas przeżywania z nimi różnych zwariowanych sytuacji.A pomiędzy tym wszystkim znajdujemy plany ślubne i siostrzane zgrzyty,które spowodowane były ich temperamentami.Trzymałam kciuki za dziewczyny,by odnalazły wspólny język.

W tej powieści widać siłę miłości rodzinnej dla której zrobi się wiele.Dzięki oddanej rodzinie i przyjaźni możemy zyskać wiele.

Zachęcam do poznania obu części cyklu Ambarasu.Czas z bohaterami uważam za bardzo przyjemny i z chęcią do nich powrócę.Z pewnością sięgnę po jego pierwszy tom,aby poznać pełną historie bohaterów-bo warto💥Polecam

Informacje dodatkowe o Do katastrofy jeden krok:

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2023-02-08
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Do katastrofy jeden krok

Kup książkę Do katastrofy jeden krok

Zamaskowany, zamaskowana
Aga Sotor0
Okładka ksiązki - Zamaskowany, zamaskowana

Autorka przezabawnego Ambarasu od zaraz powraca w pełnej niespodzianek komedii romantycznej w stylu dark academia! Polonista Daniel Seler lubi swoich...

Eleonora
Aga Sotor0
Okładka ksiązki - Eleonora

Wysokowrażliwa Eleonora nie potrafi odnaleźć się w życiu toczącym się poza uczelnianymi murami. Chciałaby tłumaczyć literaturę i żyć na własnych zasadach...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;