Do katastrofy jeden krok

Tom 2 cyklu Ambaras

💥 RECENZJA 💥

Tytuł: "Do katastrofy jeden krok"

Autor:Aga Sotor

Wydawnictwo: @_dlaczemu

Premiera: 08.02.2023

Serdecznie dziękuję autorce za zaufanie i za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej książki ❤️

#współpracarecenzencka

Po wielu latach do rodzinnego Wrocławia wraca Alicja- siostra Kingi. Czy zostanie w Polsce na stałe?

Roma razem z Marianem przygotowują się do ślubu. Ciągle natrafiają na przeszkody . Największą przeszkodą jest rodzina Mariana,która robi wszystko by nie dopuścić do ich ślubu.

Zdesperowana Roma chce z tego powodu wyjechać do Paryża.Czy dojdzie do ślubu Romy i Mariana?

Roberto przygotowuje niespodziankę dla Kingi. Dziewczyna jest przekonana że Roberto jej się oświadczy. Okazuje się że tą niespodzianką jest przyjazd mamy Roberto- Franceski. Kinga jest zawiedziona z tego powodu.

Czy rodzina to siła? Czy wychodzi się z nią dobrze tylko na zdjęciach?

Czy ich plany się powiodą czy zakończą się katastrofą?

Książkę można bez problemu czytać bez znajomości części pierwszej gdyż wątki fabuły zostały wspaniałe wprowadzone z poprzedniej części. To rewelacyjna i pełna humoru historia. Wciągająca od pierwszych stron 😊 Bardzo przyjemnie spędziłam z nią czas 🥰 Bardzo zżyłam się z bohaterami tej książki. Moją ulubioną postacią jest Roma- zwariowana staruszka.

Mimo swojego podeszłego wieku spełnia swoje marzenia i to mi się podoba 😊 Autorka chce nam przekazać jaka wielką wartością jest rodzina. Ile potrafimy poświęcić dla jej dobra.

Polecam całym sercem przeczytać 🥰❤️

Informacje dodatkowe o Do katastrofy jeden krok:

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2023-02-08
Dodał/a opinię: Iza Naglik

Zobacz opinie o książce Do katastrofy jeden krok

Kup książkę Do katastrofy jeden krok

Ambaras od zaraz
Aga Sotor0
Okładka ksiązki - Ambaras od zaraz

Wielkie miasto, wielkie emocje, wielkie zamieszanie. Kinga to młoda managerka, która przebojem zdobywa wrocławski korpo-świat. Kiedy kolejny awans ma już...

Eleonora
Aga Sotor0
Okładka ksiązki - Eleonora

Wysokowrażliwa Eleonora nie potrafi odnaleźć się w życiu toczącym się poza uczelnianymi murami. Chciałaby tłumaczyć literaturę i żyć na własnych zasadach...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;