Dobre wieści. Wspomnienia najsłynniejszej rzeczniczki prasowej Białego Domu

Wszystko może się zdarzyć Książka rozpoczyna się historią małej dziewczynki, która opowiada życiorys swoich rodziców, dziadków i miejsca, z którego się wywodzi, a także wszystko inne co pamięta, bądź udało jej się dowiedzieć w trakcie przygotowywania się do książki, a dotyczy jej korzeni. Dana urodziła się w małym miasteczku Wyoming, a wychowała w Denver. Całe dzieciństwo spędziła wokół byda bądź pracując na polu. Jak to się stało, że z nikomu nieznanej dziewczynki z małego miasteczka stała się jedną z powiernic Georga W. Busha? Tego wam nie zdradzę, ale książka odpowiada na to pytanie. Jak i na wiele innych. Dobre wieści Książkę czyta się jednym tchem. Jest zabawna, a momentami wzruszająca (tak, zdarzyło mi się uronić kilka łez). Dana Perino opisuje swoje życie, które zdecydowanie różni się od życia każdego z nas. Dana jest silną kobietą, która potrafi postawić na swoim. Oprócz prywatnego życia, w książce skupia się przede wszystkim na swojej historii zawodowej, ze szczególnym uwzględnieniem pracy dla Białego Domu. Oczywiście nie zaczęła pracy od razu u na stanowisku pierwszego rzecznika, dlatego opisuje krok po kroku jak pięła się (nie do końca świadomie) ku szczytowi. Zdradza także między innymi niektóre anegdoty związane z Białym Domem i Gorgem W. Bushem, których nigdy nie przeczytalibyśmy w żadnej gazecie. Jest lojalną pracownicą do samego końca. Nawet wtedy, kiedy skończyła się kadencja G. Busha, a wraz z nią jej praca dla niego. Dlatego tym bardziej historia, którą opisuje jest piękna i godna uwagi. Sukces zawodowy Podczas czytania tej lektury, między wierszami, możemy znaleźć ogromną ilość przydatnych informacji dotyczących kariery i własnego rozwoju. Wystarczy po prostu wziąć przykład z naszej autorki. Pod koniec książki znajdziemy jeden rozdział, w którym autorka przekazuje nam najważniejsze według niej rady i czynniki ku temu, aby osiągnąć sukces zawodowy. Wszystkich wskazówek, które przekazuje czytelnikom, nauczyła się na własnym przykładzie, w szczególności podczas pracy w Białym Domu. Dowiemy się z nich między innymi o tym, jakie dobre nawyki w pracy są najważniejsze, a także o tym, że mimo nawału pracy, zawsze należy odbierać telefon od swojego męża. Jeżeli chcecie poznać więcej sekretów Dany Perino, koniecznie musicie sięgnąć po tę książkę. A na koniec cytat z książki, który szczególnie utkwił mi w pamięci: To nic, że masz motyle w żołądku, jeśli sprawisz aby latały w szyku.

Informacje dodatkowe o Dobre wieści. Wspomnienia najsłynniejszej rzeczniczki prasowej Białego Domu:

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2016-05-16
Dodał/a opinię: Socjopatka

Zobacz opinie o książce Dobre wieści. Wspomnienia najsłynniejszej rzeczniczki prasowej Białego Domu

Kup książkę Dobre wieści. Wspomnienia najsłynniejszej rzeczniczki prasowej Białego Domu