Dom pachnący tobą

Prokurator Paweł Wawro skupia się jedynie na pracy, wieczorach spędzonych w gronie kobiet oraz samozachwycie. Uważa, że miłość nie istnieje i wszystko wie najlepiej. Okazuje się, że mężczyzna jest ojcem dwuletniej Róży, nie widział o tym wcześniej, ponieważ matka dziewczynki postanowiła nie informować Wawro.
Co zrobi mężczyzna? Czy mała Róża sprawi, że mężczyzna zacznie kochać?

To moje drugie spotkanie z twórczością autorki, wcześniej czytałam pierwszy tom tej serii, czyli "Las pachnący pożądaniem". Iza ma niesamowity dar tworzenia niezwykle życiowych i bijących realizmem historii z pełnokrwistymi bohaterami, którzy tak jak my popełniają błędy, ulegają emocją, dlatego tak łatwo czytelnikowi się z nimi utożsamić. Książki autorki cechuje również ogromne poczucie humoru, sarkastyczne podejście do niektórych kwestii oraz ogrom emocji.
Przyznaje, że nie mogłam się doczekać kiedy poznam dalsze losy bohaterów "Las pachnący pożądaniem". Ta powieść wciągnęła mnie już od pierwszych stron, a to za sprawą niezwykle lekkiego i przyjemnego w odbiorze stylu autorki. Wszystkie postaci zostały tutaj genialnie wykreowane! Tęskniłam za Bożenką, która wywoływała u mnie często salwy śmiechu, ale szczególnie byłam ciekawa jak autorka poprowadziła losy Anny oraz Pawła, bo to oni tutaj "grają pierwsze skrzypce".
Nie byłam przygotowana na taki natłok emocji, naprawdę! Książka jest wręcz naszpikowana skrajnymi emocjami, które z każdą kolejną stroną udzielają się czytelnikowi.
Autorka przedstawia nam w końcu historię Pawła Wawro, który jest niezwykle intrygującą i skomplikowaną osobowością. Zaglebiajac się w tą powieść potrafiłam nareszcie zrozumieć dlatego mężczyzna stał się takim nieprzystępnym mężczyzna, jak nieszczęśliwe i pełne bólu dzieciństwo ukształtowało tego człowieka. Dostrzegamy tutaj również stopniową przemianę Pawła, która została świetnie przedstawiona. Autorka udowadnia, że nie wszystko jest takim jakim widzimy to na pierwszy rzut oka, należy dostrzec to co nieoczywiste, a zarazem piękne, natomiast prawda i potrzeba przebaczania mogą wyzwolić i pozwolić bohaterom uporać się z upiorami przeszłości.
"Dom pachnący Tobą" to niezwykle emocjonująca, wciągająca, poruszająca i momentami wzruszająca historia! Jest pełna bólu, cierpienia, niejasności, ale również nadziei i miłości. Bo po burzy zawsze wychodzi słońce, należy go tylko wypatrywać i poddać się "ciepłym promieniom". Ja jestem zachwycona i czekam na kolejne książki autorki! Moja ocena to 10/10.

Informacje dodatkowe o Dom pachnący tobą:

Wydawnictwo: Magnolia
Data wydania: 2022-02-28
Tytuł oryginału: Dom pachnący tobą
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Tagi: erotyka powiesci obyczajowe

Zobacz opinie o książce Dom pachnący tobą

Kup książkę Dom pachnący tobą

Weź kamień i nim rzuć, jeśli nie masz nic na sumieniu. Jeśli wszystko to, co robisz, jest idealne. Nie ma ludzi idealnych. Nie ma. Każdy popełnia własne błędy. Każdy ma lekcje do odrobienia. Każdy jest też mądry, kiedy chce mówić w imieniu drugiego człowieka, nie wchodząc w jego buty, w jego skórę, w jego głowę. Nie czując, tego, co on ma w sercu.

Czuł błogość, jakiej nie doświadczył przy żadnej innej kobiecie. Czuł lekkość, która sprawiała, że na jego ustach błąkał się tak rzadko spotykany uśmiech. Czuł ekscytację, kiedy w wyobraźni ponownie się z nią pieprzył. Bo na żywo nie było już okazji.

Las pachnący pożądaniem
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Las pachnący pożądaniem

Poznaj zapach leśnej namiętności. Karolina Potocka ma osiemnaście lat i poczucie, że została napiętnowana już do końca życia. Pustka, osamotnienie i kompletny...

Pociąg
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Pociąg

Szybko, ostro i z humorem Emocjonalny rollercoaster Ewa ma w życiu pecha. Atakuje on ją raz za razem, kąsając złośliwie i nie dając o sobie zapomnieć...