Droga skruszonego serca. Odnaleźć pełnię życia

"Droga skruszonego serca. Odnaleźć pełnię życia" Ann Voskamp książka która pozwala odnaleźć siebie i zbliżyć się do Boga.
Główna bohaterka, bardzo tajemnicza, matka i żona, niby przedstawia nam to co dzieje się teraz przeplatając to co działo się w przeszłości ale i tak trudno poznać ją do końca. Czterdziestoletnia kobieta która ciągle nazywa swojego męża Farmerem ale nie jest to oznaka braku miłości ale i tak większą miłością darzy Boga, uczęszcza na msze świętą oraz często cytuje Biblię.
Książka która daje do myślenia ale trzeba bardzo się w nią wczuć ponieważ nie jest miłosną historyjką ani dobrym kryminałem a takim jakby poradnikiem jak odnaleźć szczęście w życiu. Opowieść dobra dla osób mocno wierzących ale też dla tych którzy zwątpili ponieważ to Bóg w tej książce jest najważniejszy. Autorka pokazuje nam jak skupić się na tych najważniejszych sprawach Bogu, rodzinie a inne rzeczy zepchnąć na drugi tor, od początku każe nam zajrzeć w siebie i odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytać które będą kluczowe w książce. "Odważyć się zostawić za sobą całą moją kruchość i przemienić ją w obfitość. Przełamać i oddać. Oto droga skruszonego serca."
Przez książkę przebrnęłam z trudem, dopiero w połowie zaczęłam w minimalnym stopniu rozumieć o czym jest jak dla mnie za dużo opisów a za mało dialogu do tego ciągle nawiązywanie do Biblii co dla osoby mało wierzącej jest bardzo uciążliwe.
Lektura dla osób chorych, cierpiących, czy nawet z depresją, takim ludziom możne nawet pomóc ale do poczytania na wieczór na pewno nie.

Informacje dodatkowe o Droga skruszonego serca. Odnaleźć pełnię życia:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2018-05-25
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: The Broken Way
Dodał/a opinię: Karolina Radlak

Zobacz opinie o książce Droga skruszonego serca. Odnaleźć pełnię życia

Kup książkę Droga skruszonego serca. Odnaleźć pełnię życia

Tysiąc darów. O sztuce codziennego szczęścia
Ann Voskamp0
Okładka ksiązki - Tysiąc darów. O sztuce codziennego szczęścia

Światowy bestseller, który nauczył wdzięczności miliony czytelników Wyobraź sobie, że słyszysz najtrudniejszą diagnozę. Wyobraź sobie, że...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska