reklama

Druga twarz Scordatto

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-11-10
Kategoria: Romans
ISBN: 9788381787109
Liczba stron: 308
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk
Tom 1 cyklu Oblicza mroku

Ocena: 5 (7 głosów)

,, Druga twarz Scordatto" to książka pikantna, która pobudza zmysły i nie pozwala o sobie zapomnieć!

Saveiro bezwzględny Boss chicagowskiej mafii. Jego cechą jest zawziętość, on się nie poddaje, tylko wspina się po szczeblach, by zdobyć, to na czym mu zależy. Strach innych to jego siła napędowa.

Chan­tal Wil­lard to z zewnątrz poukładana dziewczyna, która dla rodziny jest w stanie zrobić wszystko, a w środku nieokiełznana kobieta, która ma pazurki!

Saveiro i Chantal należą do dwóch różnych rodzin mafijnych, które prowadzą swoje porachunki. Chantal wpada w oko Saveiro, a on już formuje w swojej głowie plan, gdzie Chantal będzie zabezpieczeniem, lecz czy ta kobieta da się poskromić? Czy plan Saveiro dojdzie do skutku? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę!

Agata Polte jest dla mnie znana ze świetnego stylu, który sprawia, że od książki nie można się oderwać i tak też było właśnie w ,,Druga twarz Scordatto", gdzie przez książkę się płynie! Bardzo lubię zadziorne bohaterki, a taka właśnie jest Chantal i to przyciąga uwagę! W książce mamy powielany temat, dwóch wrogich sobie rodzin mafijnych, ale gwarantuje Wam, że ta książka jest na swój sposób niepowtarzalna. Nie zabraknie w niej pikantnych scen, które w połączeniu z akcją dają udany wieczór z książką. Czytając, nie miałam chwili wytchnienia, bo wszystko zostało przez autorkę przemyślane, by czytelnik nie odłożył książki, póki nie znajdzie się na ostatniej stronie.


Podsumowując książka brutalna, bo tam, gdzie jest mafia, nie ma mowy, że otrzymamy lekki romans, nieprzewidywalna za sprawą głównych bohaterów, zaskakująca, bo na samym końcu wbija w fotel, by pozostawić czytelnika z obietnicą, że to nie koniec historii!! Polecam i śmiało mogę stwierdzić, że książki autorki można brać w ciemno!

Tagi: mafia

Zobacz opinie o książce Druga twarz Scordatto

Kup książkę Druga twarz Scordatto

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Żelazne zasady
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Żelazne zasady

Kiedy ich drogi po raz pierwszy się przecięły, nie mieli pojęcia, że oboje pracują dla mafii.Malia Ferro otrzymała szansę jedną na milion. Za ocalenie...

Żelazna zbrodnia
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Żelazna zbrodnia

Brynn na własnej skórze dowie się, co naprawdę znaczy znaleźć się w złym miejscu i złym czasie. Kiedy dociera pod podany przez ojca adres, żeby w jakiś...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Dlaczego mnie zabiłaś?
Andrzej Marek Grabowski
Dlaczego mnie zabiłaś?
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Gorath. Uderz pierwszy
Janusz Stankiewicz
Gorath. Uderz pierwszy
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy