Druga twarz Scordatto

Tom 1 cyklu Oblicza mroku

,, Druga twarz Scordatto" to książka pikantna, która pobudza zmysły i nie pozwala o sobie zapomnieć!

Saveiro bezwzględny Boss chicagowskiej mafii. Jego cechą jest zawziętość, on się nie poddaje, tylko wspina się po szczeblach, by zdobyć, to na czym mu zależy. Strach innych to jego siła napędowa.

Chan­tal Wil­lard to z zewnątrz poukładana dziewczyna, która dla rodziny jest w stanie zrobić wszystko, a w środku nieokiełznana kobieta, która ma pazurki!

Saveiro i Chantal należą do dwóch różnych rodzin mafijnych, które prowadzą swoje porachunki. Chantal wpada w oko Saveiro, a on już formuje w swojej głowie plan, gdzie Chantal będzie zabezpieczeniem, lecz czy ta kobieta da się poskromić? Czy plan Saveiro dojdzie do skutku? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę!

Agata Polte jest dla mnie znana ze świetnego stylu, który sprawia, że od książki nie można się oderwać i tak też było właśnie w ,,Druga twarz Scordatto", gdzie przez książkę się płynie! Bardzo lubię zadziorne bohaterki, a taka właśnie jest Chantal i to przyciąga uwagę! W książce mamy powielany temat, dwóch wrogich sobie rodzin mafijnych, ale gwarantuje Wam, że ta książka jest na swój sposób niepowtarzalna. Nie zabraknie w niej pikantnych scen, które w połączeniu z akcją dają udany wieczór z książką. Czytając, nie miałam chwili wytchnienia, bo wszystko zostało przez autorkę przemyślane, by czytelnik nie odłożył książki, póki nie znajdzie się na ostatniej stronie.

Podsumowując książka brutalna, bo tam, gdzie jest mafia, nie ma mowy, że otrzymamy lekki romans, nieprzewidywalna za sprawą głównych bohaterów, zaskakująca, bo na samym końcu wbija w fotel, by pozostawić czytelnika z obietnicą, że to nie koniec historii!! Polecam i śmiało mogę stwierdzić, że książki autorki można brać w ciemno!

Informacje dodatkowe o Druga twarz Scordatto:

Kup książkę Druga twarz Scordatto

Śmiertelne oczyszczenie
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Śmiertelne oczyszczenie

Jeśli sądzisz, że walka się skończyła, nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. Wynalezieniu serum przyświecał jeden cel: wygrać wojnę. Eksperymenty zakończyły...

Possessed
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Possessed

Autorka serii ,,Żelazne serca" i ,,Oblicza mroku"!Zawładnęła nim w chwili, kiedy na niego spojrzała. Amber Harris po sześciu latach wróciła do San Diego...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;