Druga twarz Scordatto

Tom 1 cyklu Oblicza mroku

Saverio Scordatto jest bossem jednej z chicagowskich rodzin mafijnych, które stale ze sobą rywalizują. Pewnego popołudnia mężczyzna odkrywa, że siostra jego odwiecznego wroga wróciła do domu i zdecydowanie nie jest już małą dziewczynką…

Chantal Willard od pierwszej chwili przyciąga uwagę Saverio, ale wyraźnie daje mu do zrozumienia, że nie będzie łatwo jej poskromić. W głowie mafiosa formułuje się plan. Zgodnie z nim dziewczyna ma stać się zabezpieczeniem, zabawką w rękach Scordatto, choć przecież powinna pozostać nietykalna.

Saverio i Chantal rozpoczynają pełną tajemnic i pożądania grę, w której każde z nich chce zwyciężyć. Tyle że nie tylko oni pociągają za sznurki…

Informacje dodatkowe o Druga twarz Scordatto:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-11-10

Tagi: mafia

Kup książkę Druga twarz Scordatto

Druga twarz Scordatto - opinie o książce

,, Druga twarz Scordatto" to książka pikantna, która pobudza zmysły i nie pozwala o sobie zapomnieć!

Saveiro bezwzględny Boss chicagowskiej mafii. Jego cechą jest zawziętość, on się nie poddaje, tylko wspina się po szczeblach, by zdobyć, to na czym mu zależy. Strach innych to jego siła napędowa.

Chan­tal Wil­lard to z zewnątrz poukładana dziewczyna, która dla rodziny jest w stanie zrobić wszystko, a w środku nieokiełznana kobieta, która ma pazurki!

Saveiro i Chantal należą do dwóch różnych rodzin mafijnych, które prowadzą swoje porachunki. Chantal wpada w oko Saveiro, a on już formuje w swojej głowie plan, gdzie Chantal będzie zabezpieczeniem, lecz czy ta kobieta da się poskromić? Czy plan Saveiro dojdzie do skutku? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę!

Agata Polte jest dla mnie znana ze świetnego stylu, który sprawia, że od książki nie można się oderwać i tak też było właśnie w ,,Druga twarz Scordatto", gdzie przez książkę się płynie! Bardzo lubię zadziorne bohaterki, a taka właśnie jest Chantal i to przyciąga uwagę! W książce mamy powielany temat, dwóch wrogich sobie rodzin mafijnych, ale gwarantuje Wam, że ta książka jest na swój sposób niepowtarzalna. Nie zabraknie w niej pikantnych scen, które w połączeniu z akcją dają udany wieczór z książką. Czytając, nie miałam chwili wytchnienia, bo wszystko zostało przez autorkę przemyślane, by czytelnik nie odłożył książki, póki nie znajdzie się na ostatniej stronie.

Podsumowując książka brutalna, bo tam, gdzie jest mafia, nie ma mowy, że otrzymamy lekki romans, nieprzewidywalna za sprawą głównych bohaterów, zaskakująca, bo na samym końcu wbija w fotel, by pozostawić czytelnika z obietnicą, że to nie koniec historii!! Polecam i śmiało mogę stwierdzić, że książki autorki można brać w ciemno!

Avatar użytkownika - czytasylwia
czytasylwia
Przeczytane:2022-01-14, Ocena: 5, Przeczytałam, 2022,

„Druga twarz Scordatto” – Agata Polte

Saverio Scordatto to urodzony przywódca, człowiek, który aby dopiąć swego przed niczym się nie cofnie. Jest bezwzględny. Wrogowie na jego widok czują strach. Pracownicy go podziwiają i nigdy nie stawiają przed nim oporu. Natomiast kobiety pożądają go, wielbią. Sav to człowiek z zasadami, dla niego słowo jest ważniejsze od czynu.
Pewnego dnia siedząc w restauracji spotyka Chantal Willard, siostrę Emmanuela, swojego rywala. Podoba mu się to, że dziewczyna umie postawić na swoim. Ale w głowie, już miał plan. Będzie jego zabezpieczeniem i zabawką. Aby odzyskać siostrę Manu musi wykonać to, co zlecił mu Sav. Inaczej jego siostra, zostanie z nim na zawsze.

Chan to kobieta, która bez walki się nie podda. Umie postawić na swoim. Jest piękna i pyskata. Brat ją doskonale wyszkolił. Ma plan do wykonania. Musi uwieść i zniszczyć Saverio. Nikt nie przypuszcza, że zakocha się we wrogu.

„Jeśli miałabym być szczera, to gdyby Sav nie był moim wrogiem, mógłby okazać się kimś, dla kogo od czasu do czasu chciałabym się poddać.”

Czy uda się jej odkręcić plan zemsty brata? Czy Saverio, gdy się o wszystkim dowie wyśle ją do piachu?

Jest to erotyk mafijny. Inny od pozostałych. Tu kobieta jest silna, chętna do walki. Miała misję do wykonania, tylko nikt się nie spodziewał, że zakocha się we wrogu. Saverio pomimo swojej mroczności, ma też ludzkie odruchy i to właśnie one powodują, że Chantal się waha.

Jakie będzie zakończenie?

Pierwsza część skończyła się tak niespodziewanie, w takich warunkach, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć zakończenie historii tej dwójki.

Scen erotycznych jest tu masa, ale to jedynie dodaje pikanterii całej historii. Świetnie wykreowani bohaterowie, którzy tworzą taką barwę, nie wieje od nich nudą. Trafiły się dwa waleczne lwy, tylko, który z nich okaże się zwycięzcą?

Ja jestem zachwycona, czekam na kolejną część. 🖤

On-niebezpieczny boss wrogiej rodziny.
Ona-siostra bossa, dla której rodzina jest ponad wszystko.
Spotykają się przypadkiem, ona ratuje mu życie. On postanawia wsiąść ją jako zabezpieczenie. Ta dwójka rozpoczyna grę pełną pożądania. Czy na pewno wszystkim rządzi przypadek?
Historia, która zachwyca i nie daje możliwości ją odłożyć. Wiele tajemnic, niespodziewanych zwrotów akcji a także wiele pożądania.
Bohaterowie, którzy posiadają charakterki ich spotkania są wybuchowe. A Severio zdobył moje serce od samego początku. Za to Chantal miałam ochotę parę razy zabić.
Polecam, nie zawiedziecie się na tej historii:)
Przygotujcie się na wiele emocji i niespodziewanych sytuacji :)

[...] Gdyby niebezpieczeństwo i grzech miały jakąś woń, byłaby ona właśnie taka: intensywna, drażniąca i tak cholernie seksowna, że natychmiast robili mi się jeszcze goręcej niż wcześniej[...]

Piekielnie gorąca, zmysłowa, rozbudzające wszystkie komórki ciała, aby na sam koniec zamotać i wbić w fotel.

Taka jest właśnie historia o Saverio i Chantal. Dwoje ludzi należących do dwóch rodzin chicagowskiej mafii. Nienawidzą się na każdym kroku. Saverio bestia, brutalna i niebezpieczna. Każdy kto go zna, wie, że nie należy mu podpadać, bo czeka go śmierć. I Chantal mała bestyjka, silna, niezależna kobieta, która raczej rozerwie twe ciało, niż podda się twym rozkazom. Spotykają się w dziwnych okolicznościach. Ona ratuje go przed śmiercią. Saverio jednak nie wie, że ta dziewczyna nie będzie taka prosta do ujarzmienia. Wkrótce Chantal staje się jego zabezpieczeniem. Czy Saverio poskromi drzemiącą małą bestię w tej seksownej i pełnej żądzy zemsty kobiecie? A może ona jego poskromi? Co się stanie, gdy te dwa wulkany rozpalonej namiętności się spotkają? Sami się przekonajcie.

Znam twórczość autorki z serii o ,,Żelaznych Sercach" i muszę powiedzieć, że kocham jej styl, jej pióro i tym w jaki sposób potrafi zachęcić czytelnika. Czy tym razem tak było? Ale owszem i to ze zdwojoną siłą. Dosłownie przepadłam. Przepadłam i nie chciałam przestawać. Straciłam kontrolę ze światem zewnętrznym i liczyło się dla mnie tylko ta gra jaką toczą nasi bohaterowie. Ten pazur Chantal, ten mrok Saverio powodowały, że za każdym razem we mnie szalały sprzeczne emocje. Do tej pory się trzęsę i nie umiem się pozbierać po tym co się tam działo. Bo to co dostałam przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Wulkan rozszalałych emocji, a najmocniejsza, to ogień pożądania namiętności i zaciskania ud. Ten dziki i namiętny seks, ta dominacja, powodowały, że ja sama miałam ciarki, a policzki rozgrzane do czerwoności. To była ostra jazda, której koniec sprawił ze straciłam oddech, a oczy wyszły prawie z gałek. Bo tego się nie spodziewałam. Nie, nie, nie. Nie zgadzam się na taki koniec. Autorko tak się nie robi, nie w taki sposób się kończy książkę za co mam ochotę Cię zabić chociaż po cichu liczę na szybka rekompensatę i napisanie drugiego tomu, wtedy może się zastanowię . Bo ja muszę wiedzieć co się tam stało, muszę bo się uduszę, czekając. Mam kilka rozwiązań i chyba żadne nie jest dobre.

Fenomenalna, rozgrzewająca nie tylko zmysły historia. Ostra jazda bez trzymanki i wyraziści bohaterowie. Za każdym razem, gdy autorka pisze swe historie, jej bohaterki są silnymi babkami, które nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Tak jak Chantal. Niezła kocica z pazurkami. Oj czasem nie chciałabym spotkać jej na swej drodze i się narazić

Co mogę więcej napisać. Po prostu przeczytajcie, bo ona jest tego warta. Znaczy ta historia. A ja się podpisuje całkowicie. Mogę nawet stracić głowę, jeśli okaże się, że nie przypadła wam do gustu ale wiem, że będzie inaczej.

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2022-09-21, Ocena: 5, Przeczytałam, 2022, E-booki, Obyczajowe, Romans,
Żelazne zasady
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Żelazne zasady

Kiedy ich drogi po raz pierwszy się przecięły, nie mieli pojęcia, że oboje pracują dla mafii.Malia Ferro otrzymała szansę jedną na milion. Za ocalenie...

Żelazna zemsta
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Żelazna zemsta

Adria Heart żyje na krawędzi. Przyjmuje niebezpieczne zlecenia i obraca się wśród groźnych typów. Jest bardzo dobra w tym, co robi. Kiedy przechytrza samego...