Druga twarz Scordatto

Kategoria: Romans
Dodał/a opinię: Sylwia Szewczyk
Tom 1 cyklu Oblicza mroku

„Druga twarz Scordatto” – Agata Polte

Saverio Scordatto to urodzony przywódca, człowiek, który aby dopiąć swego przed niczym się nie cofnie. Jest bezwzględny. Wrogowie na jego widok czują strach. Pracownicy go podziwiają i nigdy nie stawiają przed nim oporu. Natomiast kobiety pożądają go, wielbią. Sav to człowiek z zasadami, dla niego słowo jest ważniejsze od czynu.
Pewnego dnia siedząc w restauracji spotyka Chantal Willard, siostrę Emmanuela, swojego rywala. Podoba mu się to, że dziewczyna umie postawić na swoim. Ale w głowie, już miał plan. Będzie jego zabezpieczeniem i zabawką. Aby odzyskać siostrę Manu musi wykonać to, co zlecił mu Sav. Inaczej jego siostra, zostanie z nim na zawsze.

Chan to kobieta, która bez walki się nie podda. Umie postawić na swoim. Jest piękna i pyskata. Brat ją doskonale wyszkolił. Ma plan do wykonania. Musi uwieść i zniszczyć Saverio. Nikt nie przypuszcza, że zakocha się we wrogu.

„Jeśli miałabym być szczera, to gdyby Sav nie był moim wrogiem, mógłby okazać się kimś, dla kogo od czasu do czasu chciałabym się poddać.”

Czy uda się jej odkręcić plan zemsty brata? Czy Saverio, gdy się o wszystkim dowie wyśle ją do piachu?

Jest to erotyk mafijny. Inny od pozostałych. Tu kobieta jest silna, chętna do walki. Miała misję do wykonania, tylko nikt się nie spodziewał, że zakocha się we wrogu. Saverio pomimo swojej mroczności, ma też ludzkie odruchy i to właśnie one powodują, że Chantal się waha.

Jakie będzie zakończenie?

Pierwsza część skończyła się tak niespodziewanie, w takich warunkach, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć zakończenie historii tej dwójki.

Scen erotycznych jest tu masa, ale to jedynie dodaje pikanterii całej historii. Świetnie wykreowani bohaterowie, którzy tworzą taką barwę, nie wieje od nich nudą. Trafiły się dwa waleczne lwy, tylko, który z nich okaże się zwycięzcą?

Ja jestem zachwycona, czekam na kolejną część. 🖤

Tagi: mafia

Zobacz opinie o książce Druga twarz Scordatto

Kup książkę Druga twarz Scordatto

Żelazne zasady
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Żelazne zasady

Kiedy ich drogi po raz pierwszy się przecięły, nie mieli pojęcia, że oboje pracują dla mafii.Malia Ferro otrzymała szansę jedną na milion. Za ocalenie...

Żelazna zdrada
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Żelazna zdrada

Piąty tom bestsellerowej serii nowej królowej romansów mafijnych! Cheryl Vale to kobieta, której los nigdy nie oszczędzał. Nauczyła się radzić sobie sama...

Więcej niż zło
Ewelina Stefańska