Druga twarz Scordatto

Tom 1 cyklu Oblicza mroku

„Druga twarz Scordatto” – Agata Polte

Saverio Scordatto to urodzony przywódca, człowiek, który aby dopiąć swego przed niczym się nie cofnie. Jest bezwzględny. Wrogowie na jego widok czują strach. Pracownicy go podziwiają i nigdy nie stawiają przed nim oporu. Natomiast kobiety pożądają go, wielbią. Sav to człowiek z zasadami, dla niego słowo jest ważniejsze od czynu.
Pewnego dnia siedząc w restauracji spotyka Chantal Willard, siostrę Emmanuela, swojego rywala. Podoba mu się to, że dziewczyna umie postawić na swoim. Ale w głowie, już miał plan. Będzie jego zabezpieczeniem i zabawką. Aby odzyskać siostrę Manu musi wykonać to, co zlecił mu Sav. Inaczej jego siostra, zostanie z nim na zawsze.

Chan to kobieta, która bez walki się nie podda. Umie postawić na swoim. Jest piękna i pyskata. Brat ją doskonale wyszkolił. Ma plan do wykonania. Musi uwieść i zniszczyć Saverio. Nikt nie przypuszcza, że zakocha się we wrogu.

„Jeśli miałabym być szczera, to gdyby Sav nie był moim wrogiem, mógłby okazać się kimś, dla kogo od czasu do czasu chciałabym się poddać.”

Czy uda się jej odkręcić plan zemsty brata? Czy Saverio, gdy się o wszystkim dowie wyśle ją do piachu?

Jest to erotyk mafijny. Inny od pozostałych. Tu kobieta jest silna, chętna do walki. Miała misję do wykonania, tylko nikt się nie spodziewał, że zakocha się we wrogu. Saverio pomimo swojej mroczności, ma też ludzkie odruchy i to właśnie one powodują, że Chantal się waha.

Jakie będzie zakończenie?

Pierwsza część skończyła się tak niespodziewanie, w takich warunkach, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć zakończenie historii tej dwójki.

Scen erotycznych jest tu masa, ale to jedynie dodaje pikanterii całej historii. Świetnie wykreowani bohaterowie, którzy tworzą taką barwę, nie wieje od nich nudą. Trafiły się dwa waleczne lwy, tylko, który z nich okaże się zwycięzcą?

Ja jestem zachwycona, czekam na kolejną część. 🖤

Informacje dodatkowe o Druga twarz Scordatto:

Kup książkę Druga twarz Scordatto

Chcę właśnie ciebie
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Chcę właśnie ciebie

Życie dwudziestoletniej Seleny Winters skupia się wokół studiów, pracy, przyjaciół oraz chłopaka. Dodatkowo dziewczyna kocha pisać, więc mimo braku pewności...

Żelazna zemsta
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Żelazna zemsta

Adria Heart żyje na krawędzi. Przyjmuje niebezpieczne zlecenia i obraca się wśród groźnych typów. Jest bardzo dobra w tym, co robi. Kiedy przechytrza samego...