Dziecięcy kram

Książka totalnie mnie zaskoczyła. Czułam, że to będzie świetna lektura, ale nie spodziewałam się, że aż tak.

Autor zabiera nas do Brazylii, dokładnie do São Paulo. Tam poznajemy Klarę, kobietę po przejściach, która samotnie wychowuje synka. Pewnego dnia trafia do sklepu "Dziecięcy kram", którego właścicielem jest Alonso Bastos. Mężczyzna oferuje Klarze pracę i mieszkanie. Czy Klara w końcu wyjdzie na prostą ? I czy uda jej się odkryć tajemnice jakie skrywa sklep?

Jestem pod wrażeniem tej książki. To było takie mocne, takie mroczne, z każdej strony wiało grozą. I te zjawiska paranormalne. Autor w mistrzowski sposób poprowadził całą fabułę, powoli budowane napięcie sprawia, że włos jeży się na głowie, ale to również zasługa wprowadzenia zjawisk paranormalnych.
"Dziecięcy kram" to historia niebanalna, pełna tajemnic i mrocznych sekretów, budzi masę emocji i powoduje dreszcze. Zakończenie... absolutnie nieprzewidywalne.
"Dziecięcy kram" to naprawdę rewelacyjny thriller z elementami grozy i kryminału. To książka, która nie da o sobie zapomnieć. Jeżeli lubicie powieści z duchami, mrożące krew w żyłach historie przepełnione mrocznymi sekretami z przeszłości to jak najbardziej polecam Wam tę książkę. Gwarantuję, że nie będziecie zawiedzeni🖤

Dziękuję @wydawnictwo_novaeres za możliwość przeczytania książki 🖤

Informacje dodatkowe o Dziecięcy kram:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-06-30
ISBN: 9788382191325
Dodał/a opinię: Ilona Wolińska

Zobacz opinie o książce Dziecięcy kram

Kup książkę Dziecięcy kram

Moja pierwsza relacja trwała trochę ponad miesiąc i choć facet nie dał mi tego jasno do zrozumienia, to miałam wrażenie, że dom dziecka nie nauczył mnie, jak naprawdę kochać.

Wyobrażałam sobie, że dożyję późnej starości we względnym spokoju, zobaczę jak syn radzi sobie w życiu, kończy szkołę, zakłada rodzinę, a ja zostaję babcią.

Metodyk
Daniel Radziejewski0
Okładka ksiązki - Metodyk

Książka traktuje o perypetiach Maksymiliana, początkującego nauczyciela języka angielskiego, który staje w obliczu poważnych problemów na płaszczyźnie...

Grzech ojca
Daniel Radziejewski0
Okładka ksiązki - Grzech ojca

Powieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Rok 2006. Dziennikarz Przemysław Próchnicki przygotowuje się do napisania artykułu na temat niejasnej...