Dziewczyna z mgły

Paweł Zarzecki czuł się winny, gdyż to on spowodował wypadek, w którym zginęła ukochana jego przyjaciela Maurycego. Funkcjonuje tylko dlatego, że opiekuje się ciężko chorym Maurycym, który mieszka z nim na wsi na Mazurach.
Agata i Tymek to rodzeństwo, które po opuszczeniu domu dziecka pragną odnaleźć swoich krewnych. Paweł, który jest zauroczony Agatą postanawia im pomóc. Wkrótce okaże się, że rodzeństwo skrywa pewne tajemnice, Tymek ma bogatą kartotekę kryminalną.
Co ukrywają i co łączy Maurycego z tajemniczym rodzeństwem?
Dowiecie się czytając "Dziewczynę z mgły".
Ja już dawno nie miałam styczności z taką "grubaską". Książka jest tak gruba, że warto zarezerwować dla niej kilka wieczorów.
Autorka wymyśliła ciekawą fabułę więc nie ma mowy o nudzie. Książka wciąga i intryguje od samego początku.
Świetnie wykreowani bohaterowie z bagażem doświadczeń. Poszukując własnej tożsamości i swojego miejsca na ziemi bohaterowie popełniają błędy. Jednak na szczęście istnieje siła miłości, która robi swoje.
Polubiłam tych bohaterów i nie mogłam odłożyć tej książki ani przez chwilę. Dostałam mnóstwo emocji.
Tą książką autorka udowadnia, że zawsze warto zawalczyć o siebie i swoje marzenia.
Styl autorki bardzo przypadł mi do gustu i na pewno sięgnę po następne książki autorki.
Zakończenie tej książki sugeruje, że będzie ciąg dalszy. Jestem ogromnie ciekawa i czekam z niecierpliwością.
Genialna historia.
Polecam!

Informacje dodatkowe o Dziewczyna z mgły:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-08-03
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Zobacz opinie o książce Dziewczyna z mgły

Kup książkę Dziewczyna z mgły

Mroczny Książę
Ewa Los0
Okładka ksiązki - Mroczny Książę

To ty decydujesz, jak bardzo dasz się zaślepić miłości. Marta Amal ma w życiu wszystko, czego zawsze pragnęła – ukochanego mężczyznę, pieniądze...

Poza stadem
Ewa Los0
Okładka ksiązki - Poza stadem

Cecylia jest wrażliwą i nieśmiałą zagubioną dwudziestolatką, całkowicie podporządkowaną ojcu, z którym łączą ją toksyczne relacje. Wydaje jej się, że...