Elementarz Ważnych Słów. Zdrowie

~"ZDROWIE" to pierwszy tom z nowego cyklu ELEMENTARZ WAŻNYCH SŁÓW, który został wydany pod nakładem @wydawnictwo_słowne_młode
Jest to niezwykła skarbnica wiedzy dedykowana w dużej mierze przedszkolakom (3+) która ma za zadanie w łatwy sposób, wspomóc rodziców w wyjaśnianiu trudnych słów, które nie zawsze są zrozumiałe przez naszych odkrywców.
Nowe, czasem trudne hasła, to elementem otaczającego nas zewsząd świata, które z każdym dniem poznają nasze dzieci.
~ Dzięki twardej kolorowej oprawie, ciekawych ilustracji oraz małej ilości tekstu, mali odbiorcy chłoną nowe słowa na temat szeroko pojętego określenia "zdrowie".
Dzięki tej lektury nasze dzieci, dowiedzą się jak ważna jest poranna higiena osobista, zdrowe jedzenie, ruch na świeżym powietrzu, pozytywna energia, kontakt z drugim człowiekiem, dobry humor oraz odpoczynek czyli tzw. ładowanie baterii.
Oprócz pozytywnych skutków wpływających na nasze zdrowie, samopoczucie dowiemy się czym są dla nas alergie, kiedy mogą być niebezpieczne, na co możemy być uczuleni i kto może nam pomóc, gdy użądli nas np.pszczoła.
~W książce został również poruszony w bardzo obrazowy sposób temat: dbania o swoje bezpieczeństwo oraz jakość snu, która ma kluczowy wpływ na regenerację naszego mózgu i ciała.
~ Oprócz wyczerpującego kompendium wiedzy związanego ze zdrowiem, na końcu książeczki my rodzice, możemy skorzystać z 10 ciekawych pomysłów na pracę z lekturą.
~Elementarz ważnych słów - to prawdziwa kopalnia wiedzy dzięki, której możemy wchodzić w interakcje z naszymi dziećmi.
Rzekłabym nauka poprzez zabawę, czyli to co tygryski lubią najbardziej ❤️
Serdecznie polecamy razem z Gabryśkami. J.K

Kup książkę Elementarz Ważnych Słów. Zdrowie

Elementarz Ważnych Słów. Szacunek
Helen Mortimer0
Okładka ksiązki - Elementarz Ważnych Słów. Szacunek

Ważne słowa, które pomagają przedszkolakom nazwać emocje i zrozumieć świat. Słowa są niezwykle ważnym narzędziem wyrażania siebie i rozumienia świata...

Elementarz Ważnych Słów. Spokój
Helen Mortimer0