Facetom wstęp wzbroniony

"Facetom wstęp wzbroniony" Malwiny Kozłowskiej i Sylwii Trojanowskiej  jest opowieścią o kobietach, przyjaźni i życiowych rozterkach.To wciągająca  historia trzech wyjątkowych kobiet, których życiowe ścieżki krzyżują się na zajęciach jogi. To nie tylko opowieść o przyjaźni, ale także o miłości, rozstaniach, rozczarowaniach i próbach odnalezienia się w nowych sytuacjach.

Anka, Inga i Baśka to trzy różne osobowości, które na pierwszy rzut oka nie miałyby ze sobą nic wspólnego. Anka, pani prokurator, zdaje się być w związku, który sama uważa za udany, ale czy na pewno wszystko jest tak idealne, jak się wydaje? Inga, redaktorka, która wróciła do Polski po rozwodzie, musi zmierzyć się z samotnością i próbuje odnaleźć swoje miejsce w nowym życiu. Natomiast Baśka, piękna i pewna siebie bizneswoman, wydaje się żyć życiem pełnym luksusu i przyjemności.

Los sprawia, że te trzy kobiety spotykają się na zajęciach jogi i to od tego momentu ich życie zaczyna nabierać nowego kształtu. Autorka wspaniale ukazuje proces, w którym te trzy różne światy łączą się w jeden silny przyjaźnią. To historia o wzajemnym wsparciu, zrozumieniu i akceptacji.

Jednym z głównych atutów tej książki jest sposób, w jaki autorka przedstawia główne bohaterki. Każda z nich jest nie tylko wyrazistą postacią, ale także posiada swoje wewnętrzne konflikty, marzenia i obawy. Czytelnik ma okazję poznać ich głębiej i zrozumieć, dlaczego podejmują konkretne decyzje w swoim życiu.

"Facetom wstęp wzbroniony" to również książka pełna humoru i zabawnych sytuacji. Przyjaciele bohaterek, ich rodzinne zmagania i codzienne perypetie sprawiają, że czytelnik niejednokrotnie się uśmiecha.

Jednak oprócz lekkich momentów, książka porusza także poważne tematy, takie jak trudności w związkach, próby odnalezienia się po rozstaniu, czy wyzwania zawodowe. Autorka wnikliwie analizuje psychologiczne aspekty życia bohaterek, co czyni tę książkę naprawdę interesującą.

"Facetom wstęp wzbroniony" to historia, która przypomina nam, że prawdziwa przyjaźń może pojawić się w najmniej oczekiwanych momentach i może być źródłem wsparcia i siły w trudnych chwilach. To także opowieść o tym, że każda kobieta, niezależnie od swojego życiowego doświadczenia, może odnaleźć swoją drogę do szczęścia i spełnienia.

Polecam tę książkę wszystkim, którzy szukają lekkiej i inspirującej lektury, pełnej ciepła i emocji, a także … fanom zespołu Bajm.

"Facetom wstęp wzbroniony" to powieść, która doskonale oddaje piękno kobiecej przyjaźni i siłę, jaką można czerpać z relacji z innymi ludźmi.

Informacje dodatkowe o Facetom wstęp wzbroniony:

Wydawnictwo: Książnica
Data wydania: 2023-06-14
Dodał/a opinię: MagdaKa

Tagi: #kobiety #przyjaźń #bliskierelacje

Zobacz opinie o książce Facetom wstęp wzbroniony

Kup książkę Facetom wstęp wzbroniony

Opowieści o kolorach