Sylwia Trojanowska


Sylwia Trojanowska jest polską pisarką, autorką sztuk teatralnych, ale też trenerką biznesową i coachem. 

Sylwia Trojanowska - biografia, życie i twórczość

Sylwia Trojanowska to także społeczniczka, zaangażowana w działania na rzecz innych kobiet. Będąc ambasadorką akcji Wiele powodów, by żyć stara się promować badania cytologiczne. Należy do kapituły wyróżnienia ,,Magnolie Biznesu", które otrzymać mogą niezwykłe kobiety działające na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Sylwia Trojanowska - pisarka

Sylwia Trojanowska przygodę z pisaniem rozpoczęła od wydania powieści Szkoła latania. Opublikowała też liczne powieści obyczajowe, wśród których szczególnym zainteresowaniem czytelników cieszą się książki należące do trylogii Sekrety i kłamstwa (2018-2019), powieść Wigilijna przystań (2019), Powiedz mi, jak będzie (2020) i Wzgórze Świątecznych Życzeń (2020). Najnowszą książką autorki jest Łabędź – opowieść o życiu w cieniu wojny. 

Choć Sylwia Trojanowska podejmuje w swoich powieściach także niełatwe tematy, jej cechami charakterystycznymi są pogoda ducha i optymizm. 

Sylwia Trojanowska mieszka w Szczecinie z mężem i synem. Kocha podróżować i to właśnie wyprawy często są dla niej inspiracją do tworzenia kolejnych książek.

Sylwia Trojanowska - twórczość

Sylwia Trojanowska - wiadomości

Sylwia Trojanowska - publicystyka

Cytaty Autora

Jak ja jej nienawidziłam! Jak bardzo chciałam jej się odszczeknąć! Jak bardzo chciałam do niej podejść i trzasnąć ją w ten wypacykowany pysk! Tego drugiego nie mogłam jednak zrobić, bo pewnie bym ją uszkodziła, a ta zołza przy najmniejszym draśnięciu wywołałaby aferę godną zamachu stanu.


Więcej

Nigdy w życiu nie byłam w centrum zainteresowania tylu osób, pozytywnie nastawionych do mnie osób. To było dla mnie coś totalnie nowego i totalnie zaskakującego.


Więcej
Wszystkie cytaty tego autora Dodaj cytat tego autora
Reklamy