Facetom wstęp wzbroniony

Ileż radości sprawiła mi ta książka, to nawet sobie nie wyobrażacie! To genialna komedia! Zabawna, zaskakująca, inteligentna i pełna wartościowych treści. Już pierwsze zdania prologu sprawiły, że się w niej zakochałam. Kochane Autorki wyszła Wam ta książka wyśmienicie! Jestem pod wrażeniem i poproszę o więcej.

„Facetom wstęp wzbroniony” to lektura obowiązkowa dla każdej kobiety! Nie dość, że doskonale poprawia humor, to jeszcze zapewnia równowagę psychiczną i napędza do działania. To kobiety wiodą w niej prym i zdecydowanie są wartością dodatnią, która nadaje fabule pazura.

Ta książka to piękny traktat o przyjaźni i kobiecej solidarności, o spełnianiu marzeń i realizowaniu pragnień, które przez złe doświadczenia ukryły się w odmętach świadomości. Między wierszami ukryty jest ważny dla nas kobiet przekaz. I to nie jeden! Choć fabuła jest utrzymana w lekkiej formie, to nie brakuje w niej trudnych tematów, które tak łatwo odnaleźć w codziennym życiu. Przemoc w rodzinie, oszustwa, manipulacja, rozwody i zdrady… a wszystko z winy złoli (słowo zapożyczone z książki).

Inga, Anka i Baśka. Trzy żywioły, które połączyła przyjaźń. Piękna, bezwarunkowa. Ta piękna więź, która połączyła te kobiety, jest zaraźliwa! Daje poczucie siły, wprawia w optymistyczny nastrój i motywuje! Cieszę się, że je poznałam. To wspaniałe przyjaciółki, które wychodzą z podniesioną głową z każdej opresji. Można brać z nich przykład i czerpać pomysły. Plan zemsty, który opracowały, to mistrzostwo świata! Przy akcji z sanepidem popłakałam się ze śmiechu! Zemsta jest kobietą!!!

Książka ma niepowtarzalny klimat i rozbrzmiewa muzyką. Głos Beaty Kozidrak jest wyraźnie słyszalny. Na Spotyfiy jest dostępna playlista, którą można sobie odsłuchać i w każdej chwili odtworzyć sceny z książki. I to jest fajna sprawa.

Obiektywnie rzecz ujmując, ta książka sprawi, że poczujesz się lepiej i pomyślisz o sobie. Napisana przez kobiety, o kobietach, dla kobiet. Szczera, prawdziwa i porywająca. Każda z nas odnajdzie w niej cząstkę siebie.

Czytajcie i bawcie się dobrze!

Informacje dodatkowe o Facetom wstęp wzbroniony:

Wydawnictwo: Książnica
Data wydania: 2023-06-14
Dodał/a opinię: anetaiksiazki

Tagi: #kobiety #przyjaźń #bliskierelacje

Zobacz opinie o książce Facetom wstęp wzbroniony

Kup książkę Facetom wstęp wzbroniony

Opowieści o kolorach