Fallen Princess

Żal.
Poczucie winy.
Oskarżenia.

Zoey.
Wychowywana do pełnienia roli uzdrowicielki, zostaje obdarzona darem śmierci🖤
Czy mogło być gorzej?
Zdecydowanie będzie gorzej!
Przyjaciele przestali się do niej odzywać, pozostali omijają ją szerokim łukiem, oprócz przyjaciół straciła stanowisko i poważanie. To kim miała zostać wzbudzało w ludziach strach. Ona sama nie akceptowała swojej nowej mocy. Całe życie uczyła się jak zostać uzdrowicielką, jak jej matka, aby później zastąpić ją w Radzie. Miała być kimś ważnym!

Jednak kto jak nie ona miałaby rozwiązać zagadkę śmierci jednego z uczniów? Przecież przewidziała jego śmierć w swojej pierwszej wizji i wiedziała, że coś jest nie tak.
Czy mogła temu zaradzić?

Mona Kasten tym razem uraczyła nas pięknym początkiem serii fantasy. I nie powiem podoba mi się jej nowa odsłona. Jest mrocznie, złowrogo i niebezpiecznie. Relacje między bohaterami nie są osłodzone. Emocje sięgają zenitu. Bohaterowie również uczą się emocji, pozwalają im wybrzmieć, inaczej nie nauczą się dysponować swoją magią. Muszą je poczuć, każdą komórką swojego ciała.

Autorka wykreowała świat, do którego chętnie się przeniosłam, chociaż czasami było bardzo groźnie🙈

Fabuła w klimacie dark academy, z wątkiem kryminalnym, z delikatną nutką romansu, a wszystko to owiane wielką tajemnicą.

Jest to historia o przyjaźni, zdradzie, odnajdywaniu siebie, wsłuchiwaniu się w siebie, poznawaniu swoich emocji, akceptacji siebie. Życie ma nam do zaoferowania piękne dary. Możemy je przyjąć i dążyć do ich doskonalenia, albo znienawidzić niszcząc przy okazji siebie. Wybór należy do nas.

Czekam na kolejną część tej mrocznej serii🖤🖤🖤

Informacje dodatkowe o Fallen Princess:

Kup książkę Fallen Princess

Lonely Heart
Mona Kasten0
Okładka ksiązki - Lonely Heart

Muzyka to język miłości, ale czy może istnieć uczucie bez dotyku?  Rosie nie może uwierzyć, że będzie mogła przeprowadzić wywiad z grupą Scarlet Luck...

Trust Again
Mona Kasten0
Okładka ksiązki - Trust Again

Ona postanowiła skończyć z miłością.On nie chce z niej zrezygnować.Od pierwszej chwili, gdy zobaczyła Spencera Cosgrove, Dawn wiedziała, że ma poważny problem...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;