Fałszywa narzeczona

Tom 1 cyklu Na niby

Olivia wlasnie ma gorszy okres w życiu - pilnie poszukuje pracy. Nieoczekiwanie spotyka na swojej drodze młodego milionera - Conora, który od samego początku działa kobiecie na nerwy. Bohaterowie przypadkowo spotykają się ponownie i w głowie Conora zaczyna formować się pewien plan. Co mężczyzna zaproponuje Olivii? Czy bohaterowie wywiążą się z zawartej umowy?

Na naszym rynku wydawniczym jest naprawdę dużo książek z wątkiem aranżowanego związku bądź małżeństwa i byłam bardzo ciekawa jak udało się ten temat "ugryźć" Wiktorii..
Historia Olivii i Conora przedstawiona jest z perspektywy obojga bohaterów, dzięki czemu możemy ich lepiej poznać, dowiedzieć się co myślą, jak spędzają czas. Muszę przyznać, że polubilam oboje już od pierwszych stron, szczególnie za ich determinację. Niesamowicie bawiły mnie również ich utarczki słowne, dlatego jestem pewna, że będziecie się świetnie bawić czytając tą historię!
Mamy tutaj przypadkowe spotkanie (a może to jednak przeznaczenie?) dwojga ludzi, którzy jak się okazuje, z różnych pobudek, potrzebują siebie nawzajem, dlatego też ze strony Conora wychodzi propozycja pewnego układu, na którym pierwotnie oboje mają skorzystać. Jednak wszystko zaczyna się walić kiedy do głosu dochodzi zazdrość, emocje oraz namiętność.
Autorka świetnie tutaj pokazała jak wydarzenia z dzieciństwa oraz relacje z bliskimi wpłynęły na przyszłość bohaterów, to jacy teraz są, jakimi wartościami się kierują oraz jak przyczyniły się do podejmowanych przez nich decyzji, które jak się okazuje nie zawsze były trafne.
Myślałam, że Wiktoria nie będzie w stanie mnie niczym zdziwić w tej historii, a jednak się myliłam! Wprawiła mnie w nieźle osłupienie w ostatnich stronach książki i naprawdę nie mogę się doczekać kiedy do moich rąk trafi drugi tom serii #naniby.
Czytelniku jeśli szukasz dobrego debiutu, który ma za zadanie Cię rozbawić i pod koniec przyprawić o szybsze bicie serca to jestem pewna, że "Fałszywa narzeczona" będzie idealna dla Ciebie!

Informacje dodatkowe o Fałszywa narzeczona:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-12-15
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Zobacz opinie o książce Fałszywa narzeczona

Kup książkę Fałszywa narzeczona

I See You Everywhere
Wiktoria Lange0
Okładka ksiązki - I See You Everywhere

Komedia romantyczna z sąsiedzkimi relacjami w tle! Ich pierwsze spotkanie nie zwiastowało niczego złego, ale kolejne doprowadzały obydwoje do coraz większego...

Noc z nim 2
Wiktoria Lange0
Okładka ksiązki - Noc z nim 2

David po wygranej walce rozpoczyna poszukiwania Alessii. Sprawdza każdy możliwy trop, nie wierząc, że dziewczyna tak po prostu rozpłynęła się w powietrzu...