Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Magiczne miejsca i postacie

Ostatnio zapanowała moda na kolorowanie. Zwłaszcza wydawnictwa prześcigają się w wydawaniu malowanek związanych z książkami, filmami i tak dalej, które są aktualnie na modzie. Szczególną popularnością cieszą się kolorowani z serii o ,,Harrym Potterze", których aktualnie mamy bardzo dużo. Od koloru do wyboru! Teraz przyszła pora na ,,Fantastyczne zwierzęta", które niedawno zawitały na ekranach kin. Bo oto właśnie na naszym rynku zadebiutowała kolorowana ,,Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Magiczne miejsca i postacie"! Kto obejrzał już film, dzięki tej książce może jeszcze raz przenieść się w ten wyjątkowy świat i ponownie przeżyć przygodę życia! Przede wszystkim wielka radość, gdyż kadry żywcem wyjęte z filmu są zdumiewające. Autorzy kolorowani fantastycznie uchwycili poszczególne momenty, które zapierają dech w piersiach! I tak mamy postacie głównych bohaterów (między innymi: sławnego magizologa, Newtona Scamandera i byłą aurorkę Tinę Goldstein), czy też miejsca w Nowym Jorku, w którym rozgrywała się cała akcja. Ale możemy również zajrzeć do walizki Newtona, gdzie mieści się (dosłownie) świat zamieszkany przez fantastyczne zwierzęta. Tych jednak w tej malowance nie znajdziemy, ale już na horyzoncie widać kolejną kolorowankę zatytułowaną ,,Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Magiczne stworzenia" - więc na pewno tam będzie ich sporo! Ta kolorowanka to też wspaniała propozycja na prezent. Książka jest naprawdę przepięknie wydana. Przez dłuższy czas nie mogłam oderwać wzroku od ilustracji zamieszczonych w środku, a teraz przyszła pora na nadanie im kolorów! Zwłaszcza, że kolorowanie rozwija wyobraźnię, jest doskonałym źródłem kreatywności. Dzięki niej można zapomnieć o codziennych problemach i przenieść się w magiczny świat. Czyż nie brzmi to fantastycznie? Idealna atmosfera i odprężenie są gwarantowane! Szczególnie na długie, zimowe dni, kiedy na dworze temperatura sięga poniżej zera. Zamiast siedzieć przed komputerem można kreatywnie zapełnić swój czas. To też cudowny powrót do dzieciństwa, do najpiękniejszych wspomnień. Polecam z całego serca! A teraz do kolorowania! Niech się dzieje magia!

Informacje dodatkowe o Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Magiczne miejsca i postacie:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2016-11-09
Kategoria: Hobby
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Agnieszka Michalska

Zobacz opinie o książce Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Magiczne miejsca i postacie

Kup książkę Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Magiczne miejsca i postacie

Okładka ksiązki - Zwierzęta morskie. Kolorowanka z grubym obrysem, okrągłe naklejki, papierowa zabawka

,,Zwierzęta morskie" to książeczka zaprojektowana tak, by bawić się z maluszkiem na wiele różnych sposobów, rozwijając jego umiejętności i uczyć czegoś...

Gigant Poleca. Szczęśliwy traf. Tom 2/2023
Okładka ksiązki - Gigant Poleca. Szczęśliwy traf. Tom 2/2023

,,Gigant Poleca" to największa seria komiksowa, jaka ukazała się w Polsce - wszystkie wydane historyjki liczą ponad 60 tysięcy stron! ,,Gigant Poleca"...