Far Far Away

[Książka z prywatnej biblioteczki]

Hate-love? Platoniczna miłość? Walka z demonami? To tylko szczypta tego co czeka na czytelnika w trzeciej części serii "Fairy Tales" Anny Szafrańskiej.
   "Poskromienie złośnicy" to moim zdaniem idealne podsumowanie tej historii. Pola była niczym płochliwy i lękliwy króliczek, który pokazywał wokół, że prawda jest zupełnie inna. Odważna, kąśliwa, zadziorna. A Filip? Jak na myśliwego przystało był cierpliwy i wytrwały. A że przy okazji miał zadatki na rycerza, którzy tylko czeka by ochronić ukochaną? No sami widzicie - bajka. Bajka dość mocno osadzona w realiach.
    To co przedstawiła tutaj autorka dosłownie sprawiło, że się zatraciłam. Odcięłam się od otaczającej mnie rzeczywistości na rzecz historii miłosnej. Romantycznej, słodkiej i dającej nadzieję. Ale także z równowagą wątków, które mąciły spokój i serwowały emocje. Czułam się jak na huśtawce.
    Fajna kreacja bohaterów. Poznali do samego końca wyraziści i sympatyczni. Takim bohaterom się kibicuje i z całych sił trzyma kciuki - tak właśnie było.
   Zachęcam do czytania. Najchętniej z zachowaniem chronologii, bowiem bohaterowie z poprzednich części i tutaj się sprytnie przeplatają. Każda romantyczna dusza się tu odnajdzie.

Polecam

Kup książkę Far Far Away

Tajemnice Kiliana
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Tajemnice Kiliana

Nela jest znaną autorką komiksów i cenioną ilustratorką. Jest roztrzepana, nie potrafi utrzymać porządku ani w domu, ani we własnym życiu. Nie ma pamięci...

Dziewczyna ze złotej klatki
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Dziewczyna ze złotej klatki

Obrzydliwie bogaci rodzice, luksusowa rezydencja, służba i ochrona, ekskluzywna prywatna szkoła. Osiemnastoletnia Amelia Raczyńska może mieć wszystko,...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis