Fear You

Tom 2 cyklu Broken love

Lake Monroe oddała Keiranowi swe serce, choć tego nie planowała. Ale ten chłopak jest totalnie nieprzewidywalny. Z jednej strony troskliwy (choć nie pokazuje tego na co dzień) a z drugiej demoniczny, władczy i z przeszłością. Przeszłością, która go zniszczyła, a którą nadzieję na naprawienie ma Lake. Młoda kobieta, która po latach prześladowania i kontrolowania odważyła się powiedzieć "dość" i zawalczyć. Zawalczyć o siebie, o niego, o przyszłość, która stoi pod znakiem zapytania. Czy Lake osiągnie to to chce? Czy Keina uwolni się od przeszłości? Czy W końcu pozbędzie się tych demonów i uwierzy, że może być lepiej? Czy uda im się rozwiązać zagadkę morderstw i zyskać wolność?

Kolejny tom serii "Broken Love" dostarczył mi jeszcze większych emocji. I od razu może zaznaczę, że serię należy czytać z zachowaniem kolejności. Jest ona bowiem ściśle ze sobą związana i może być Wam ciężko odnaleźć się w fabule. Nie odkryjecie w pełni mroczności i okrutności głównego bohatera, którego dosadny obraz został właśnie przedstawiony w pierwszym tomie. W kontynuacji historii, która szokuje, elektryzuje, wciąga i pochłania mamy dalsze zachowania głównego bohatera. Jego zaborczość, bezwzględność, brutalność,.. Wszystko to co najgorsze znalazło swe miejsce w jednej osobie. Młodej osobie, która od małego była szkolona do jednego - zabijania. Już w pierwszym tomie mocno mnie ta postać drażniła. Nie rozumiałam jego zachowania. Nie chciałabym spotkać takiego typa na swojej drodze. A tym bardziej nie rozumiałam Lake. Tego, że mu się poddała. Mimo strachu ciągnęła ją do niego jakaś tajemnicza siła a brutalność kontaktów ją nakręcała. To było trochę chore. Teraz jest tak jakby na odwrót. Już się go nie boi i pokazuje, że jest silna. Mimo wewnętrznego głosu oraz reakcji na dotyk Keirana staje się pewna siebie i twardsza. I to mi się bardzo podobało. Choć i tak jeszcze daleka droga przed nią. Wyszło, że trafił swój na swego. W tym tomie autorka dołożyła akcję, krew, sensację,... Całe zaplecze walki ze złem, które bardzo mi się podobało. Trzymało w skupieniu i jeszcze bardziej wciągało. Intrygowało i dawało nadzieję na jeszcze bardziej szalejące tornado. Do samego końca świetnie się bawiłam. Choć teraz z niecierpliwością czekam na tom trzeci, by poznać co jeszcze zgotowała im B.B. Reid. Autorka napisała niezwykle mroczną i szokującą historię młodego chłopaka, który swym zachowaniem przeraża i powoduje, że krew odpływa z twarzy. Słodko-gorzka miłość? Gorzka i demoniczna tak, ale nie jestem pewna czy słodka. Było ostro, było niegrzecznie i brutalnie. Słodkość o smaku grapefruita, może i tak. Połączenie z tą zakręconą relacją głównych bohaterów akcję i sensację dało piorunujący efekt. Autorka pisała prosto, dosadnie, bez zbędnego lania wody. Tu wszystko jest na swoim miejscu. Jeśli zatem szukacie czegoś mocnego, wstrząsającego, z dużą dawką ostrego i brutalnego seksu to jest to książka dla Was. Polecam

Informacje dodatkowe o Fear You:

Wydawnictwo: Illuminatio