Fear You

Tom 2 cyklu Broken love

Lake oddała mu wszystko, a miała ofiarować tylko rok swojego życia. Zabrał jej niewinność, dzieciństwo, a co najważniejsze... skradł jej serce.

Niepokorny, groźny i pełen sprzeczności Keiran wydaje się nie mieć ciepłych uczuć dla nikogo. Życie złamało go, pożarło żywcem, a potem przeżuło i wypluło.

Lake wierzyła, że to ona go uleczy. Może by jej się udało, gdyby tajemnice z przeszłości nie zaczęły wychodzić na jaw. Gdyby obsesje chłopaka nie brały nad nim góry...

Czy para ma ze sobą więcej wspólnego, niż im się wydaje?

Jakie mroczne sekrety skrywa Keiran i co się stanie, kiedy zażąda od dziewczyny więcej, niż ta jest mu w stanie dać?

Informacje dodatkowe o Fear You:

Fear You - opinie o książce

Avatar użytkownika - ksiazkowa_nutka
ksiazkowa_nutka
Przeczytane:2022-05-01, Ocena: 2, Przeczytałam, Mam,

Przychodzę do Was nareszcie z recenzją książki "Fear you", którą czytałam już jakiś czas temu. Tak jak pierwszy tom tej serii minsie nienpodobal, tak i niestety ten także nie przypadł mi do gustu. Kompletnie nie moje klimaty. Choć było delikatnie lepiej, ciutek ciekawiej niż w "Fear me" to ja i tak nie kupuję tego... Niestety 😥 nie potrafiłam się wciągnąć w lekturę, o postawieniu się na miejscu bohaterów nie wspominając ...
Z przykrością stwierdzam, że innych części tej serii już czytać nie będę. Szkoda mojego czasu gdy wkoło tyle świetnych książek. Niemniej zachęcam abyście sami się przekonali czy ta książka to coś dla Was. Ta opinię to tylko i wyłącznie moje odczucia. Wy możecie mieć kompletnie inne 😁

Avatar użytkownika - Moniskaczyta
Moniskaczyta
Przeczytane:2020-12-18, Ocena: 2, Chcę przeczytać,

"Fear you" to druga część "Fear me". "Broken love" to seria, którą się lubi lub niekoniecznie. Ja jestem gdzieś pomiędzy i tak się zastanawiam, w którą stronę mam bliżej. I chyba w tą niekoniecznie.

Dalsze losy bohaterów Lake i Keiran, którzy wzbudzają we mnie dużo emocji i niekoniecznie pozytywnych. Są strasznie irytujący, nie lubię ich. Jednak uważam, że ta część jest lepsza niż poprzednia. Dzieje się więcej, jest ciekawiej. Jednak bez większych rewelacji. Plusem jest, że szybko się ją czytało.

Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2021-01-08, Ocena: 3, Przeczytałem, Mam,

Kończąc poprzedni tom, modliłam się o to, żeby bohaterowie choć nieco zmądrzeli i chyba moje modlitwy zostały wysłuchane. Po totalnie chorym , pierwszym tomie, dostajemy kolejną dawkę szaleństwa jednak Lake postanowiła przestać być niemotą, ofiarą i życiową kaleką , którą Keiran pomiata jak mu się żywnie podoba. Co prawda mota się jak jakaś epileptyczka, niby "nie dam mu się, nie będę się go bała" ale jednocześnie nóżki jej miękną i tylko myśli kiedy będzie okazja się na niego rzucić. Niesamowicie irytująca dziewczyna. Keiran ....Poznajemy tu go lepiej i jak człowiek już się dowie co on przeszedł, a chyba jeszcze tak porąbanego wątku nie spotkałam, aż się bałam myśleć czy w realnym świecie są takie sytuacje... No da się go zrozumieć, jego postępowanie może jest chore ale po takim dzieciństwie, nie sposób wyrosnąć na osobę normalną. Wypiera się przed sobą uczyć, zarówno do ...kuzyna jak i Lake, czy przywiązania, lojalności wobec kumpli. Jednak w tej cześci widzimy jego przemianę i już więcej sympatii mam do niego niż do Monroe.
Mimo, że te ksiązki są takie nienormalne , raczej sięgne po kolejny tom jak się pojawi.

„Fear you” to druga część serii „Broken love". Podobnie jak w pierwszej części bohaterami są Lake i Keiran. Według mnie dobrze jest zacząć czytać tę serię od samego początku, żeby mieć dobre rozeznanie w sytuacji. Pierwsza część wywarła na mnie skrajne emocje i podobnie było w przypadku drugiej części.

Autorka ma nieco chaotyczny i kanciasty styl, który nie przypadł mi do gustu. Poruszany jest tu wątek hate-love, który w tym przypadku jest dla mnie zbyt wyolbrzymiony. Nie mogłam tego pojąć, jak Keiran 18-letni chłopak może uchodzić w swoim miasteczku za takiego niebezpiecznego i złego. Niektóre sceny po prostu mnie bawiły, a część z nich była żenująca lub niesmaczna. Dlaczego? Ponieważ Lake i Keiran uwielbiali ostro się pieprzyć, co dla mnie, osoby po 30, było niezjadliwe. Seka był dla nich odreagowaniem wzajemnej niechęci, ale i miłości do siebie. Gdyby bohaterowie mieli przynajmniej po te dwadzieścia kilka lat, inaczej bym to odebrała, ale świadomość, że są nastolatkami i zachowują się w taki sposób, po prostu nie mieściła mi się w głowie. Ale może tak zaczyna objawiać się starość. Co prawda były tu emocjonalne momenty, w których było opisane, jakich okropnych rzeczy doświadczył w dzieciństwie Keiran, ale zostały przytłoczone niedojrzałym zachowaniem bohaterów.

Fabuła książki opiera się na tym, że Keiran miał bardzo trudne dzieciństwo, które ukształtowało go na osobę bez skrupułów, gotową zabić, aby przetrwać. Jego celem jest zniszczenie Lake, ale powody, które nim kierują, dla mnie okazały się niezbyt zrozumiałe. Z kolei uległość Lake w stosunku do Keirana bardzo mnie denerwowała. Dziewczyna ciągle przeczyła sama sobie, co było dość irytujące. Moim zdaniem całość byłaby lepsza i bardziej wiarygodna, gdyby bohaterowie mieli właśnie po tych chociaż kilka, a nawet i kilkanaście lat więcej. Na szczęście zakończenie było w miarę przyzwoite. Nie wiem czy sięgnę po kolejną część tej serii. Będzie dotyczyła Keenana i Sheldon, których już trochę można poznać czytając dwie pierwsze części. Wg mnie dwie pierwsze części to słabizna, która okazała się być historią o napalonych małolatach i nie wiem czy jest sens brnąć w tę serię dalej.

Książkę odebrałam za punkty w portalu Czytam Pierwszy.

Lake Monroe oddała Keiranowi swe serce, choć tego nie planowała. Ale ten chłopak jest totalnie nieprzewidywalny. Z jednej strony troskliwy (choć nie pokazuje tego na co dzień) a z drugiej demoniczny, władczy i z przeszłością. Przeszłością, która go zniszczyła, a którą nadzieję na naprawienie ma Lake. Młoda kobieta, która po latach prześladowania i kontrolowania odważyła się powiedzieć "dość" i zawalczyć. Zawalczyć o siebie, o niego, o przyszłość, która stoi pod znakiem zapytania. Czy Lake osiągnie to to chce? Czy Keina uwolni się od przeszłości? Czy W końcu pozbędzie się tych demonów i uwierzy, że może być lepiej? Czy uda im się rozwiązać zagadkę morderstw i zyskać wolność?

Kolejny tom serii "Broken Love" dostarczył mi jeszcze większych emocji. I od razu może zaznaczę, że serię należy czytać z zachowaniem kolejności. Jest ona bowiem ściśle ze sobą związana i może być Wam ciężko odnaleźć się w fabule. Nie odkryjecie w pełni mroczności i okrutności głównego bohatera, którego dosadny obraz został właśnie przedstawiony w pierwszym tomie. W kontynuacji historii, która szokuje, elektryzuje, wciąga i pochłania mamy dalsze zachowania głównego bohatera. Jego zaborczość, bezwzględność, brutalność,.. Wszystko to co najgorsze znalazło swe miejsce w jednej osobie. Młodej osobie, która od małego była szkolona do jednego - zabijania. Już w pierwszym tomie mocno mnie ta postać drażniła. Nie rozumiałam jego zachowania. Nie chciałabym spotkać takiego typa na swojej drodze. A tym bardziej nie rozumiałam Lake. Tego, że mu się poddała. Mimo strachu ciągnęła ją do niego jakaś tajemnicza siła a brutalność kontaktów ją nakręcała. To było trochę chore. Teraz jest tak jakby na odwrót. Już się go nie boi i pokazuje, że jest silna. Mimo wewnętrznego głosu oraz reakcji na dotyk Keirana staje się pewna siebie i twardsza. I to mi się bardzo podobało. Choć i tak jeszcze daleka droga przed nią. Wyszło, że trafił swój na swego. W tym tomie autorka dołożyła akcję, krew, sensację,... Całe zaplecze walki ze złem, które bardzo mi się podobało. Trzymało w skupieniu i jeszcze bardziej wciągało. Intrygowało i dawało nadzieję na jeszcze bardziej szalejące tornado. Do samego końca świetnie się bawiłam. Choć teraz z niecierpliwością czekam na tom trzeci, by poznać co jeszcze zgotowała im B.B. Reid. Autorka napisała niezwykle mroczną i szokującą historię młodego chłopaka, który swym zachowaniem przeraża i powoduje, że krew odpływa z twarzy. Słodko-gorzka miłość? Gorzka i demoniczna tak, ale nie jestem pewna czy słodka. Było ostro, było niegrzecznie i brutalnie. Słodkość o smaku grapefruita, może i tak. Połączenie z tą zakręconą relacją głównych bohaterów akcję i sensację dało piorunujący efekt. Autorka pisała prosto, dosadnie, bez zbędnego lania wody. Tu wszystko jest na swoim miejscu. Jeśli zatem szukacie czegoś mocnego, wstrząsającego, z dużą dawką ostrego i brutalnego seksu to jest to książka dla Was. Polecam

Avatar użytkownika - zaczytana_optymi
zaczytana_optymi
Przeczytane:2020-12-27,

Ostatnio mieliście okazję przeczytać u mnie recenzję "Fear me" B.B. Reid. Dziś pora na drugi tom "Broken love" A mianowicie "Fear you".

Takie książki jak te nie są dla każdego. Też myślałam że mnie nie zainteresują, ale się pomyliłam.
Poprzedni tom kończy się śmiercią dwóch osób.
Keiran zostaje wsadzony przez Lake do więzienia.
Dziewczyna miała podarować mu tylko rok swojego życia, a tak naprawdę oddała mu wszystko czyli całą siebie.
Pokochała go mimo tego, jaki on był dla niej przez ostatnie lata...
Nie potrafiła pogodzić się z faktem, że mężczyzna którego kocha mógł dokonać tak okrutnych czynów... dlatego postanawia dokonać zeznań.

Pomimo wszystkiego Keiran opuszcza więzienie. Próbuje wyjaśnić Lake, że tak naprawdę ONA będzie należała tylko DO NIEGO i mam przed nim nie uciekać...

Brzmi to źle. Ja to wiem🙈
Aczkolwiek jego przeszłość zaczęła powoli wychodzić na wierzch...
Było mi go strasznie żal.

Kiedy obronił Lake swoim ciałem udowodnił jej, że ją kocha...I jego uczucie względem dziewczyny jest ogromne pomimo tego jak bardzo próbował je wypierać ze swojej głowy...

Lake miała być jego lekarstwem na całe zło, które spotkało go w życiu...

Czy to się udało?
Sprawdźcie sami:)

Książki są warte przeczytania:)
Polecam!

Duga część serii, która kompletnie różni się od pierwszej. Zmiany, które zaszły w bohaterach są zdecydowanie pozytywnym zaskoczeniem dla czytelnika. Od razu ten tom czyta się z większą przyjemnością i zaciekawieniem.
Zdecydowanie polecam, szczególnie tym, którzy po pierwszej części serii czuli niedosyt.
Książkę odebrałam za punkty w portalu Czytam Pierwszy.

„FEAR YOU”

B.B. Reid Wydawnictwo Kobiece , Niegrzeczne książki

Drugi tom niesamowitej serii „Broken Love” autorstwa B.B. Reid. W „Fear you” poznajemy smutną historię życia Keirana. Zły ojciec, złe wychowanie, brak matki i jeszcze inne sprawy wpłynęły na to kim się stał. Życie nie nauczyło chłopaka kochać. Nauczyło go jednak wszystko zdobywać siłą i przemocą. Jaką straszną tajemnice skrywa? Koniecznie przeczytajcie „Fear you”, a dowiecie się wszystkiego o Keiranie.
Lake poległa całkowicie. Cały czas robi wszystko co jej każe Keiran. Jest nim zakochana po uszy. On zabrał jej dziewictwo i serce. Jednym słowem przepadła. Czy taka miłość ma szansę przetrwać? Czy podobna historia mogłaby mieć miejsce naprawdę?
To co przeczytałam o Keiranie zmroziło mi krew w żyłach. Zwłaszcza fragment o jego mamie. Koniecznie przeczytajcie. Łzy polecą wam ciurkiem. Czy zemsta będzie słodka czy raczej gorzka?
Lake zostanie porwana, czy Keiran zdąży na czas?
Podobnie jak poprzednią część, książkę „Fear You” czytało mi się bardzo dobrze. Kocyk, herbatka i ta powieść to idealny przepis na długie zimowe wieczory. Polecam ją czytelnikom dorosłym. Masz ochotę na nietypowy romans z dodatkami erotycznymi to dobrze trafiłeś. Moja ocena 9/10.

Avatar użytkownika - nata5551
nata5551
Przeczytane:2020-12-22, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, Czytam Pierwszy,

"Fear you" to drugi tom z serii Broken love, autorstwa B.B. Reid. Jest to seria pełna niebezpieczeństw, pożądania i mroku. Książka jest idealnym dopełnieniem historii z pierwszego tomu z serii. A wręcz jest dużo lepsza od pierwszej części. Akcja nie zwalnia tempa, a bohaterowie muszą stawić czoła groźniejszym wrogom. W książce jest kilka rozdziałów napisanych z perspektywy Keirana, dzięki czemu mamy możliwość poznania go bliżej, poznania jego myśli, uczucia, a nawet jego przeszłość. Po prostu dowiadujemy się dlaczego taki jest, co wpłynęło na jego zachowanie. Zauważalna jest także zmiana w zachowaniu głównej bohaterki z małej przestraszonej owieczki staje się waleczną tygrysicą.
Książkę czytało mi się zdecydowanie dużo lepiej niż wcześniejszą. I ta seria urzekła mnie do tego stopnia, że na pewno sięgnę po kolejny tom.