Fear You

Tom 2 cyklu Broken love

Kończąc poprzedni tom, modliłam się o to, żeby bohaterowie choć nieco zmądrzeli i chyba moje modlitwy zostały wysłuchane. Po totalnie chorym , pierwszym tomie, dostajemy kolejną dawkę szaleństwa jednak Lake postanowiła przestać być niemotą, ofiarą i życiową kaleką , którą Keiran pomiata jak mu się żywnie podoba. Co prawda mota się jak jakaś epileptyczka, niby "nie dam mu się, nie będę się go bała" ale jednocześnie nóżki jej miękną i tylko myśli kiedy będzie okazja się na niego rzucić. Niesamowicie irytująca dziewczyna. Keiran ....Poznajemy tu go lepiej i jak człowiek już się dowie co on przeszedł, a chyba jeszcze tak porąbanego wątku nie spotkałam, aż się bałam myśleć czy w realnym świecie są takie sytuacje... No da się go zrozumieć, jego postępowanie może jest chore ale po takim dzieciństwie, nie sposób wyrosnąć na osobę normalną. Wypiera się przed sobą uczyć, zarówno do ...kuzyna jak i Lake, czy przywiązania, lojalności wobec kumpli. Jednak w tej cześci widzimy jego przemianę i już więcej sympatii mam do niego niż do Monroe.
Mimo, że te ksiązki są takie nienormalne , raczej sięgne po kolejny tom jak się pojawi.

Informacje dodatkowe o Fear You:

Wydawnictwo: Illuminatio