Flock

[Reklama] Wydawnictwo Flow

"Istnieje piękno w dochowaniu tajemnicy, Cecelio. Ale tajemnica pozostanie tajemnicą tylko wtedy, kiedy sama postanowisz jej strzec. Każdy ma jakieś tajemnice, ale nie każdy potrafi zachować je dla siebie."

Jednym z motywów przewodnich pierwszego tomu serii "Bractwo Kruków " jest tajemnica. Sekret, który ujawniony wprowadzi chaos. Doprowadzi do czegoś, co nigdy nie powinno nastąpić. Dlatego też kluczowe jest utrzymanie tego w sekrecie.
   Co jeszcze znajdziemy? Przede wszystkim na start, biorąc książkę do ręki, redaktorki ostrzegają przed treścią i ja popieram takie informacje. To nie jest bowiem powieść dla każdego. Jest to dark romance. Erotyk o silnym zabarwieniu. Dla fanów takiej literatury czeka istna rozkosz ale delikatniejszy czytelnik może zostać zniesmaczony, bądź lektura może go odrzucić. Ale przede wszystkim jest odpowiednia dla osób pełnoletnich.
    Ta powieść pokazuje, jak ciężko oprzeć się pokusie. Jak trudno pozostać przy swoich zasadach i dotychczasowym życiu, gdy nowość kusi niczym rajskie jabłko.
   Mówiąc prosto - jest to mocno pokręcona historia o relacji damsko-męskiej. Wciągająca, fakt. Grzeszna - jak najbardziej. Zaskakująca - a i owszem. Trzymająca w napięciu - oczywiście, że tak.
   Sami widzicie. Plusy za plusami. Nawet kreacja bohaterów była dobrze przemyślana i poprowadzona. A w przypadku męskich bohaterów ciężko było utrzymać ich w określonych ramach. A coś czuję, że oni się dopiero rozkręcą. I wiecie co? Zacieram swe rączki.
   Autorka swoim stylem pobudza wyobraźnię. Dostarcza emocji i wrażeń, które intensyfikują w miarę przekręcania kartek. Historia oplata niczym bluszcz. Bardzo dobra. Jestem jak najbardziej na tak. I całe szczęście, że mam pod ręką kontynuację, hehe. Od razu zabieram się za czytanie.

Polecam

Kup książkę Flock

Exodus
Kate Stewart0
Okładka ksiązki - Exodus

Czy potrafisz żyć w kłamstwie? To, co dla Cecelii Horner zaczęło się jako najgorszy rok spędzony ze znienawidzonym ojcem, zmieniło się w lato jej...

Drive
Kate Stewart0
Okładka ksiązki - Drive

Muzyka... najwierniejsze odbicie serca. Przeciętna piosenka trwa trzy i pół minuty. Może sprawić, że zatrzymasz się, zamrugasz i pomyślisz o przeszłości...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;