Forget Me Not

Choć wydawać by się mogło, że romansów z konsultantką ślubną w roli głównej powstało już wiele, to uważam, że ten jest naprawdę wart waszej uwagi.
Ama jest znaną i cenioną organizatorką ślubów. Jej klientami są sławni i bogaci. Dziewczyna kocha swoją pracę jednak sama ani myśli o zamążpójściu. Jej matka stawała na ślubnym kobiercu już kilkunastokrotnie(!) i wygląda na to, że na tych 14 razach nie zamierza poprzestać. Praca całkowicie pochłania wolny czas kobiety, a i na horyzoncie nie pojawił się póki co żaden godny jej kandydat. Jednak jak to w komediach romantycznych bywa, już wkrótce w życiu naszej bohaterki pojawi się książę z bajki w osobie wysokiego i wytatuowanego pracownika kwiaciarni. Jak potoczy się historia tych dwojga? Tego musicie dowiedzieć się sami.
Jeśli zastanawiacie się, czy w przypadku „Forget me now” możemy mówić o kolejnej mdłej historyjce miłosnej okraszonej zachęcającą okładką i anglojęzycznym tytułem, to muszę was rozczarować. To świetna książka, pełna emocji, zabawnych scenek i przesiąknięta klimatem urokliwego amerykańskiego miasteczka Sacramento. Pikantne sceny erotyczne przyprawiają o dreszczyk ekscytacji, czasem możemy się wzruszyć a czasem pośmiać. Okładka przepiękna – tak dokładnie wyglądają opisani przez autorkę główni bohaterowie. Autorce udało się także z powodzeniem przemycić sporo ciekawostek o kwiatach, głównie tych rzadkich i wyróżniających się wśród innych.
Serdecznie polecam wam tę książkę.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki dziękuję @harpercollinspolska

Informacje dodatkowe o Forget Me Not:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska