Forget Me Not

[Reklama] Harper Collins

Jak się zaopatrujecie na taką problematykę? Jak na przykład brak wiary w instytucję małżeństwa. Wzorce od rodziców wpływające na przyszłość. Dwulicowość ludzi. Brak wiary w siebie. To tylko szczypta tego, co znajdziemy w książce. Zaintrygowani? I bardzo dobrze.
    To było moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. I już mogę powiedzieć, że napewno nie ostatnie. Ogromnie przypadł mi do gustu styl Julie Soto. Ta lekkość poruszania się po emocjach. Te barwne i realne opisy dekoracji weselnych - i nie tylko. Umiejętność lawirowania między ciężkimi zagadnieniami tak mocno osadzonymi w rzeczywistości.
   Jestem pod ogromnym wrażeniem tej powieści. Dopieszczenia całej fabuły i zadbania o najmniejsze szczegół. Jak również kreacji bohaterów, którzy swoimi zachowaniami i uczynkami dostarczyli mi masę wrażeń.
   Ama i Elliot to postacie, które z ostrożnością podchodzą do związków. W pełni ich rozumiałam i z całych sił trzymałam kciuki, aby odważyli się wyjść ze skorupy i zrobić krok ku szczęściu. Zasługiwali na to. Polubiłam ich.
   Fajnym kontrastem dla ich sytuacji życiowych było właśnie organizacja przyjęć weselnych. To było fajne i ładnie podbiło wydźwięk historii. Wydarzeń, które zaskakiwały do efektu wow. Mąciły spokój i dostarczały adrenaliny. A połączenie teraźniejszości z przeszłością było dla mnie kropką na "i".
   Ta książka jest obłędna. Dla mnie cudowna i totalnie wciągająca. Wyśmienicie się z nią bawiłam. Same plusiki ode mnie dostała. Tylko ten finał, eh. Dlaczego książka kończy się akurat w takim momencie? Jeju, czuje niedosyt. Najchętniej sięgnęłabym po kontynuację - na już. Jasne zakończenia to to, co lubię.

Polecam

Informacje dodatkowe o Forget Me Not: