Gangsterzy. Nowa krew

30/2023

„Gangsterzy. Nowa krew”

Myślę, że serii „Gangsterzy” od K.C. Hiddenstorm nie trzeba nikomu przedstawiać. Książka numer cztery rozpoczyna nowe kłopoty zwariowanej na swój sposób pary — Ryana i Evy. Jeśli czytaliście poprzednie tomy, to na pewno przyznacie mi rację, że ich związek to czyste szaleństwo. No ale czego się nie robi w imię miłości, prawda? A Wy jakie znacie takie nieprawdopodobne związki z książek?

W środku nocy Ryan Taylor odbiera telefon od młodszego brata. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że z tym bratem od lat nie miał kontaktu. Okazuje się, że mężczyzna ma kłopoty. I to duże. Może zginąć z rąk kobiety, której zabijanie to drugie imię. Tak więc Ryan nagle staje się odpowiedzialnym za życie brata. Alexandria Shaw zostaje nazwana narzeczoną diabła, która posunie się do wszystkiego, żeby tylko osiągnąć cel. Ryan i Eva postanawiają ruszyć w podróż i uratować młodszego brata mężczyzny. Na miejscu sprawy zaczynają się mocno komplikować, na jaw wychodzą ważne rzeczy, a jakakolwiek współpraca może okazać się fiaskiem. Jak potoczą się losy Ryana i Evy? Czy los da im jeszcze szansę na spokojne jutro?

Cześć czwarta z serii „Gangsterzy” różni się od pozostałych. W poprzednich częściach mieliśmy nacisk na miłość, a więc akcja była jakby dodatkowym atutem, a tu jest wręcz odwrotnie. Muszę przyznać, że fajna odmiana. Oczywiście nie zabrakło też namiętności. Troszkę się tam mimo wszystko działo. Uwielbiam sposób K. C. Hiddenstorm na pisanie takich książek. U niej, Ci gangsterzy są jacyś tacy bardziej autentyczni. Mają ciężki charakter, dużą siłę i przede wszystkim nie są jak potulne baranki dla swoich kobiet. Widać, że istnieje u nich coś takiego jak miłość, ale nie dają sobie przy tym wejść na głowę.
Strasznie za to irytowała mnie Alexandria. Moim zdaniem jej ciężki charakter był przesadzony. Była tak niemiła i bezczelna, że aż mnie nerwy brały. Możliwe, że był to zamierzony efekt, ale mi do gustu nie przypadł. Jakoś mnie to drażniło.

„Gangsterzy. Nowa krew” oczywiście mnie nie zawiodła. Jak zwykle bawiłam się wyśmienicie, mimo tych małych potyczek z jedną z postaci. Nie mogę doczekać się kolejnej części. Tyle się tam wydarzyło, że nie będę spać spokojnie, dopóki nie dowiem się, co będzie dalej. 8/10

Informacje dodatkowe o Gangsterzy. Nowa krew:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-03-23
Dodał/a opinię: Wiktoria Guzik

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Gangsterzy. Nowa krew

Kup książkę Gangsterzy. Nowa krew

Złe decyzje
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Złe decyzje

Miłość, namiętność, tajemnica i pożądanie! Poznajcie Violet! Violet Nicholls nie jest szczęśliwa w małżeństwie. I nie chodzi już tylko o bycie ignorowaną...

Na pokuszenie
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Na pokuszenie

CHCE JĄ MIEĆ DLA SIEBIE, NA WIECZNOŚĆ. DZIEWCZYNA MUSI TYLKO ZROBIĆ JEDNĄ RZECZ - ZGRZESZYĆ. Leah Winters doprowadza do ujęcia podejrzanego, jednak...