Gangsterzy. Nowa krew

Kolejna część serii, która skradła moje sercem. Poznajemy dalsze losy Evy i Ryana, ale tym razem dodatkowo do gry wchodzą brat mężczyzny - Henry oraz jego dawna znajoma - Alexandria.
Tym razem to właśnie Alexandria prosi o wsparcie, chociaż robi to dokładnie "w swoim stylu". Jednak pozostała trójka mniej lub bardziej chętnie zgadza się jej pomóc.
Strzelaniny, ataki, pościgi, morderstwa. Walka o życie. Kłamstwa, tajemnice i sekrety. Szokujące i  zaskakujące fakty, które wychodzą na jaw. Początek czegoś nowego. Miłość, namiętność i pożądanie. Gorący romans. Bohaterowie z charakterem,  którzy są nieustraszeni i zdeterminowani, aby osiągnąć swój cel. Relacja Evy i Ryana ponownie zostaje wystawiona na szereg prób, jednak z dnia na dzień cementuje się ona coraz mocniej.
Dzieje się tu naprawdę dużo. Nie ma nawet chwili wytchnienia, bo akcja trzyma w napięciu już od pierwszych stron. Autorka zdecydowanie nie pozwala nam się nudzić. Całość napisana jest fajnym i lekkim stylem. Historia wciąga i czyta się ją naprawdę przyjemnie i szybko.
Bardzo lubię tę serię i z chęcią sięgam po jej kolejne części. Z przyjemnością przeczytała bym również 5 tom, bo jestem niezmiernie ciekawa zmian, jakie czekają na Evę oraz Ryana.
Gorąco polecam! 🖤
Dziękuję Wydawnictwu Muza oraz Grzeszne Książki za egzemplarz. ❤️

Informacje dodatkowe o Gangsterzy. Nowa krew:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-03-23
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Gangsterzy. Nowa krew

Kup książkę Gangsterzy. Nowa krew

Łabędzi śpiew
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Łabędzi śpiew

Oboje byli w pewien sposób zakochani w śmierci. Oboje mieli w sobie mrok. Po jednej ze szczególnie brutalnych awantur Alice Newman zabija...

Niepamięć
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Niepamięć

Przypomnij sobie, kim jesteś. Od tego zależy twoje życie. Kiedy podczas śnieżycy Gabriel Milton o włos unika czołowego zderzenia, nie wie jeszcze...