Gdy ją odnajdą

Jej świat się zawalił. Naomi została sama, mąż odszedł, a ze sobą zabrał ich córkę. Miała sporo czasu, zanim Aiden zgodził się, aby ich córka została na noc u swojej mamy. Dla Naomi to świetna szansa na odbudowanie relacji i pokazanie, że jest dobra mamą. Ale życie ma dla niej inny scenariusz. Doszło do wypadku, a Naomi brnie w kłamstwa, od których nie widzi odwrotu.

Kobieta zgłasza zaginięcie córki. Policja, dziennikarze pod jej domem, zgłaszający się ochotnicy do odnalezienia dziewczynki. Trwają poszukiwania i przeszukanie farmy i pobliskiego lasu.
Naomi patrzy na to wszystko z boku i wie, że nie ma już odwrotu od kłamstw. Czy mogła zabić własną córkę i wyprzeć to z pamięci?

,,Gdy ją odnajdą,, to historia zarazem dziwna, jak i szokująca, od której ciężko się oderwać. Tu nic nie jest pewne, a każdy rozdział wnosi nowe fakty, przypuszczenia odnośnie do sprawcy. Autorka tak potrafiła zagrać na moich emocjach, że można powiedzieć, że popchnęła mnie w stronę domniemanego zabójcy i byłam do samego końca pewna, że moje przypuszczenia są słuszne.

Lia Middleton stworzyła thriller psychologiczny po mistrzowsku. To po prostu nadaje się na ekranizację! Jeszcze żaden autor nie wyprowadził mnie tak w pole.

Akcja toczy się swoim tempie, tworząc w ten sposób napięcie, ale uwierzcie mi autorka wiedziała, co ma zrobić z naszą głową. Mamy też powroty do przeszłości Naomi w krótkich rozdziałach, ale za to treściwych. W fabule została zachowana logika, dzięki której tworzy się spójna całość. Chciałabym zdradzić o wiele więcej, ale nie chcę odbierać wam przyjemności z czytania.

Zakończenie było dla mnie zaskakujące i nieprzewidywalne. Takich wydarzeń i zwrotów akcji z pewnością się nie spodziewałam.
Ogromnie wam polecam!

Informacje dodatkowe o Gdy ją odnajdą:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2022-06-28
Tytuł oryginału: When They Find Her
Dodał/a opinię: ksiazkimoimiocza

Zobacz opinie o książce Gdy ją odnajdą

Kup książkę Gdy ją odnajdą