Gdy ją odnajdą

Kochani często przewidujecie zakończenia? Ja przyznam, że zdarza mi się to dość często.

"Czasem wystarczy jedno kłamstwo, by zmienić bieg wydarzeń..."

NAOMI ZAWSZE CHCIAŁA BYĆ MATKĄ.

Jednak trzy lata temu opuścił ją mąż, zabierając ze sobą ich dziecko. Teraz, gdy córka nareszcie ją odwiedza, Naomi ma niepowtarzalną szansę, by odbudować swoją rodzinę. Problem w tym, że zdarzył się wypadek, a ona uciekła się do kłamstwa, od którego nie będzie już powrotu.

NAOMI ZGŁASZA ZAGINIĘCIE CÓRKI.

Po kilku godzinach w jej domu zjawia się policja, a na podjeździe zaczynają tłoczyć się dziennikarze. Funkcjonariusze przeszukują pobliski las. Były mąż snuje się po korytarzu. A Naomi może tylko patrzeć z przerażeniem, bo od jej kłamstwa gorsza jest tylko prawda.

NAOMI NIE PAMIĘTA, CO NAPRAWDĘ SIĘ WTEDY WYDARZYŁO…

„Gdy ją odnajdą” autorstwa Lia Middleton to thriller/ kryminał, który mocno daję po emocjach.

Dlaczego? Otóż głównym zdarzeniem wokół, którego toczy, się akcja książki jest śmierć dziecka.

Okoliczności, które do tego prowadzą, emocje, jakie temu towarzyszą, a także prawda kryjąca się za grubą i rozległą siecią kłamstw, tajemnic i obłudy.

Wszystko to sprawia, że książę czyta się w napięciu.

Ci z was, którzy czytali, już książki z gatunku thriller wiedzą jak buduje się w nich napięcie i, że zwykle polega to na drastycznej zmianie tempa na sam koniec opowieści. Tutaj było tak samo.

Przyznam więc, że nie byłam zdziwiona, iż zakończenie okazało, się zupełnie inne niż się z początku na to wskazywało. Od razu wiedziałam, że to, co myślała bohaterka, to co wydaje jej się, że jest, prawdą wcale nią nie jest. Liczyłam więc na wielkie bum. Szok i niedowierzanie.

Do końca właśnie tego oczekiwałam. Ostatecznie jednak zakończenie chodź niespodziewane, to coś za łatwo zostało ujawnione. Nieco mnie to rozczarowało.

Mimo to uważam tę pozycję za dobrą. Idealna książka na wieczór, przy lampce wina. Tak właśnie sobie pomyślałam odkładając lekturę.

Jeśli więc lubicie, pozycje z tego gatunku literackiego to jak najbardziej polecam.

Informacje dodatkowe o Gdy ją odnajdą:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2022-06-28
Tytuł oryginału: When They Find Her
Dodał/a opinię: za_czytamm

Zobacz opinie o książce Gdy ją odnajdą

Kup książkę Gdy ją odnajdą