Gdy mnie ukradniesz

Scarlett nie zna normalności. Nie wie czym jest beztroska czy wolność. Została porwana jako czteroletnie dziecko i zamknięta w złotej klatce, do której klucz miał sam boss rosyjskiej mafii. Niczym marionetka była zdana na Wiktora Petrova i jego humor. Ale jedno co wiedziała to to, że na każdym kroku ma być idealna, wręcz perfekcyjna. Kiedy więc zbliżają się jej osiemnaste urodziny i zostaje przeznaczona Alessandro Balducci wie, że czekają ją potężne zmiany.
   Michael Wayne po kilku latach nieobecności wraca do posiadłości Wiktora. Jest on jego prawą ręką, najlepszym żołnierzem i jednocześnie ... najlepszym przyjacielem Scarlett. Niestety to właśnie on stoi za jej porwaniem a ten sekret nigdy nie może ujrzeć światła dziennego.
    Czy teraz jak wrócił wszystko będzie takie samo? Czy te lata nieobecności zostaną przeszkodą nie do pokonania? Czy Scarlett pozna prawdę? Jaki okaże się Alessandro? Co się wydarzy?

Debiut mafijny. Zaintrygował mnie opisem, zawartą tajemnicą i dość dużą różnicą wieku, jak się później okazało wynoszącą czternaście lat.
    Początkowe zaintrygowanie sukcesywnie wzrastało w miarę przekręcania kolejnych kartek. W miarę głębszego zagłębiania się w czytaną powieść adrenalina nie malała a także rósł niepokój o to, co się wydarzy.
   Autorka bardzo dobrze prowadziła wydarzenia. Ciekawiła i intrygowała. Utrzymała moją uwagę do samego końca dostarczając pełnej palety emocji. Fabuła została odpowiednio rozbudowana a każdy pojawiający się wątek pasował doskonale do całości.
     Historię spełniają świetne kreacje bohaterów. Scarlett autentycznie wyszła jak "tresowany zwierzaczek". Dokładnie jak marionetka. Jak lalka w rękach diabła. Diabła, który przerażał i powodował swoim zachowaniem, że skóra ciepła i najchętniej puściłoby się w jego kierunku wiązankę niekulturalnych słowy. Oj, skutecznie podnosił ciśnienie.
   Michael był ogromną nadzieją. Zarówno dla głównej bohaterki, jak i dla mnie na happy end. Ale czy ten taki właśnie był? Tego nie zdradzę ale mogę powiedzieć tylko tyle, że nie zabrakło ociekających erotyzmem scen uniesień, walki serca z rozumem a także mafijności na piątkę z plusem, która pokazała mrok i ryzyko. Dostarczyła morza niepewności oraz grozy, gdzie wstrzymałam oddech w oczekiwaniu na rozwój wydarzeń.
    Bardzo dobry debiut. Naprawdę zostałam mile zaskoczona. Autorka napisała odpowiednio mroczny i nieprzewidywalny romans mafijny. Dała wszystkie potrzebne emocje oraz trafnie prowadziła wydarzenia. Same plusy. Ja już nie mogę się doczekać kolejnego tomu.

Polecam

Współpraca Wydawnictwo NieZwykłe

#recenzja

Informacje dodatkowe o Gdy mnie ukradniesz:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-01-25
ISBN: 9788383203621
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Gdy mnie ukradniesz

Kup książkę Gdy mnie ukradniesz