Gdy mnie ukradniesz

Ocena: 5 (1 głosów)

Scarlett nie wie nic o swojej rodzinie ani o tym, kim była, zanim została porwana i zamknięta w złotej klatce. Od czwartego roku życia jest przetrzymywana w fortecy jednego z najniebezpieczniejszych ludzi na świecie – Wiktora Petrova, bossa rosyjskiej mafii.

Rola Scarlett od zawsze była dla niej jasna. Miała dbać o wygląd, żeby w przyszłości spodobać się mężowi wybranemu przez mafię, a tym samym stać się ogniwem łączącym dwie najpotężniejsze rodziny mafijne na świecie. Mężczyzna, który poślubi dziewczynę, został już wybrany i jest nim Alessandro Balducci.

Los Scarlett wydaje się przesądzony do dnia, kiedy po kilku latach do posiadłości przybywa Michael Wayne – prawa ręka Wiktora, jego najlepszy żołnierz oraz jedyny przyjaciel dziewczyny… Scarlett nie wie, że to właśnie on stoi za jej porwaniem. To skrzętnie skrywana przed nią tajemnica. Coś, o czym miała się nigdy nie dowiedzieć

Informacje dodatkowe o Gdy mnie ukradniesz:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-01-25
Kategoria: Romans
ISBN: 9788383203621
Liczba stron: 367
Język oryginału: polski

więcej

Kup książkę Gdy mnie ukradniesz

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Gdy mnie ukradniesz - opinie o książce

   Scarlett nie zna normalności. Nie wie czym jest beztroska czy wolność. Została porwana jako czteroletnie dziecko i zamknięta w złotej klatce, do której klucz miał sam boss rosyjskiej mafii. Niczym marionetka była zdana na Wiktora Petrova i jego humor. Ale jedno co wiedziała to to, że na każdym kroku ma być idealna, wręcz perfekcyjna. Kiedy więc zbliżają się jej osiemnaste urodziny i zostaje przeznaczona Alessandro Balducci wie, że czekają ją potężne zmiany.
   Michael Wayne po kilku latach nieobecności wraca do posiadłości Wiktora. Jest on jego prawą ręką, najlepszym żołnierzem i jednocześnie ... najlepszym przyjacielem Scarlett. Niestety to właśnie on stoi za jej porwaniem a ten sekret nigdy nie może ujrzeć światła dziennego.
    Czy teraz jak wrócił wszystko będzie takie samo? Czy te lata nieobecności zostaną przeszkodą nie do pokonania? Czy Scarlett pozna prawdę? Jaki okaże się Alessandro? Co się wydarzy?


   Debiut mafijny. Zaintrygował mnie opisem, zawartą tajemnicą i dość dużą różnicą wieku, jak się później okazało wynoszącą czternaście lat. 
    Początkowe zaintrygowanie sukcesywnie wzrastało w miarę przekręcania kolejnych kartek. W miarę głębszego zagłębiania się w czytaną powieść adrenalina nie malała a także rósł niepokój o to, co się wydarzy. 
   Autorka bardzo dobrze prowadziła wydarzenia. Ciekawiła i intrygowała. Utrzymała moją uwagę do samego końca dostarczając pełnej palety emocji. Fabuła została odpowiednio rozbudowana a każdy pojawiający się wątek pasował doskonale do całości.
     Historię spełniają świetne kreacje bohaterów. Scarlett autentycznie wyszła jak "tresowany zwierzaczek". Dokładnie jak marionetka. Jak lalka w rękach diabła. Diabła, który przerażał i powodował swoim zachowaniem, że skóra ciepła i najchętniej puściłoby się w jego kierunku wiązankę niekulturalnych słowy. Oj, skutecznie podnosił ciśnienie.
   Michael był ogromną nadzieją. Zarówno dla głównej bohaterki, jak i dla mnie na happy end. Ale czy ten taki właśnie był? Tego nie zdradzę ale mogę powiedzieć tylko tyle, że nie zabrakło ociekających erotyzmem scen uniesień, walki serca z rozumem a także mafijności na piątkę z plusem, która pokazała mrok i ryzyko. Dostarczyła morza niepewności oraz grozy, gdzie wstrzymałam oddech w oczekiwaniu na rozwój wydarzeń. 
    Bardzo dobry debiut. Naprawdę zostałam mile zaskoczona. Autorka napisała odpowiednio mroczny i nieprzewidywalny romans mafijny. Dała wszystkie potrzebne emocje oraz trafnie prowadziła wydarzenia. Same plusy. Ja już nie mogę się doczekać kolejnego tomu.

 


Polecam 
   

 

 

 

 

 

 

 


Współpraca Wydawnictwo NieZwykłe


#recenzja

 

 

 

 

 

Link do opinii
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Słodziak
Agata Widzowska ;
Słodziak
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy