Gdy upadnę

Reed po przejściach z byłą miłością, wie że drugi raz się na to nie nabierze. Teraz żyje chwilą i nie bawi się w stałe związki. Beth zaś przeszła wiele i nie ma stałego miejsca zamieszkania. Gdy odnajduje swoją ciotkę, która ofiaruje jej dom, nawet się na waha. Kiedy ta dwójka się spotyka ich dotychczasowe plany ulegają dość drastycznym zmianom. Za sprawą kilku wypadków będą spędzać ze sobą więcej czasu i będą mogli lepiej się poznać. Czy to spotkanie zmieni ich nastawienie? Jak potoczą się ich losy?

Seria Alabama Summer to taka typowa na odmóżdżenie się. Czyta się ją szybko, można czasami się wzruszyć, jednak nie zapadają one na długo w pamięć. To historia na jeden raz, ale pomimo tego warto i takie lektury czytać, bo można naprawdę fajnie spędzić z nimi czas.

Bohaterowie zostali dobrze wykreowani. Naprawdę łatwo ich polubić i zacząć im kibicować. Reed został mocno zraniony i boi się ponownie zaufać. Dla swoich bliskich jednak jest opoką i stara się dla nich ze wszystkich sił. Jednak ma swoje demony, które skrywa przed innymi. Beth za to od dzieciństwa miała ciężko. Jest przeszłość łapie za serducho i sprawia, że dziewczyna ma problem z adaptacją w nowym miejscu. Mamy również tutaj postacie z poprzednich części i jeśli je czytaliście to wiecie jak się zachowują.

Książka jest interesująca, a fabuła wciągająca. Bohaterowie musza pokonać wiele przeciwności, by zrozumieć najistotniejsze kwestie. Poruszane są w niej także ważne kwestie jak choroba, utrata bliskich i szukanie swojego miejsca na świecie. Ma swój przekaz, który jest wartościowy i warto o nim przypominać.

Podsumowując to nie jest zła książka. Spędziłam z nią kilka przyjemnych godzin. Jednak nie ukrywam, raczej na długo w pamięci mi nie pozostanie. Jest to dobra lektura na odmóżdżenie się i szybką lekturę. Ta seria jest o tyle przyjemna, ponieważ czyta się ją lekko i szybko. Strony uciekają szybko i łatwo się w nią zaangażować, bohaterów trudno nie polubić i mimo wszystko kibicujemy im. Dlatego jeśli macie ochotę na taką lekturę, to gorąco Wam ją polecam!

Informacje dodatkowe o Gdy upadnę:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2018-05-23
Dodał/a opinię: Paulina Balcerzak

Zobacz opinie o książce Gdy upadnę

Kup książkę Gdy upadnę

To, czego potrzebuję
J. Daniels0
Okładka ksiązki - To, czego potrzebuję

OTO NOWA, PEŁNA NAMIĘTNOŚCI POWIEŚĆ AUTORKI BESTSELLERÓW „NEW YORK TIMESA” J. DANIELS! Riley Tennyson nigdy nie uważała się za piękność...

Słodkie więzy
J. Daniels0
Okładka ksiązki - Słodkie więzy

Dylan Sparks i Reese Carroll mają zaszczyt zaprosić... Bezczelna dziewczyna, która piecze najlepsze babeczki na świecie. Podniecający, czasem nieco zaborczy...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;